Férfi kézi NB I: a Csurgó négy góllal legyőzte az Orosházát

2015.03.28. 20:35
A Csurgó legyőzte a vendég Orosházát a férfi kézilabda NB I középszakaszának felsőházában.

CSURGÓ:
Pallag – Gebhardt 1, Cavor 3, Ratajec 3, PORDÁN 2, VADKERTI 2, Gazdag 4 (2). Csere: BALOGH (kapus), Herbert 1, Borsos, Oláh, SZŐLLŐSI 3, Osztrusko 2, Lele 2 (2), Nagy M. 1, Nagy D. Edző: Sótonyi László
OROSHÁZA: Herjeczki – Benis 2, Németh G. 1, Benmiloud 2, KNEZEVICS 5 (3), Stranigg, Németh L. 5. Csere: MIKLÓS, Ivanisevic (kapusok), Buday 1, Szeitl 2, Berta, Cemas 1, Varsandán 1, Pásztor, Tárkányi. Edző: Vladan Jordovics
Az eredmény alakulása: 6. perc: 1–2. 16. p.: 7–6. 27. p.: 12–9. 9. p.: 20–11. 57. p.: 24–16
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 3/3
Kiállítva: Buday
Sótonyi László:
– Az elejétől a végéig uraltuk a mérkőzést. Több védekezési formációt is kipróbáltunk. Igazi csapatként játszottunk. Úgy gondolom, hogy ma a legfontosabb feladat a két pont megszerzése volt.
Vladan Jordovics: – Gratulálok a csurgói csapatnak. Három játékosunkat nélkülöztük a mai mérkőzésen, ennek ellenére elégedett vagyok a csapatom küzdeni tudásával. A Csurgó tapasztalt játékosokból áll, és végig kontroll alatt tartotta a mérkőzést.FÉRFI KÉZILABDA NB I

GYÖNGYÖS:
Hudák – Tóth Á., Marczinkó 5, Simon B., Debreczeni 2, KOLLER 5, Iváncsik Á. 5 (3). Csere: Tamási, Holló M. (kapusok), Czina, Nagy B., Hajdu, Varsandán M. 3, Sándor Á. 3 (1), Szalafai 1, Frey. Edző: Debre Viktor
MEZŐKÖVESD: Volarevics – Vasics 1, Grünfelder 2, TRIVKOVICS 2, Pálos 1, Radnics 2, Szepesi 2. Csere: Holló B., Liszkai (kapusok), ILICS 8 (6), Ciric 1, Molnár F. 2, Nakajenka, Terenyi 3, Lókodi 1. Edző: Skaliczki László
Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–3. 12. p.: 3–5. 18. p.: 3–9. 24. p.: 6–11. 36. p.: 12–17. 42. p.: 12–19. 48. p.: 18–21. 54. p.: 21–24
Kiállítások: 4, ill. 10 perc
Hétméteresek: 8/4, ill. 7/6
Debre Viktor:
– Küzdöttünk, de ész nélkül, a mérkőzés nagy része káosz volt számunkra.
Skaliczki László:
– Az első félidő a miénk volt, a második a Gyöngyösé, ezzel a két ponttal már nyugodtabbak lehetünk.