Férfi kézi NB I: a Cegléd legyőzte a Balatonfüredet

2017.03.24. 20:19
A Cegléd hazai pályán 30–28-ra győzött a Balatonfüred ellen a K&H férfi kézilabdaliga pénteki mérkőzésén.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
21. FORDULÓCEGLÉDI KK SE–BALATONFÜREDI KSE 30–28 (19–12)
Cegléd, 700
néző. V: Bócz, Wiedemann
CEGLÉD: PALLAG – Lászlai, GRBOVICS 6, DÁVID, ANDJELICS 8 (1), Radovics 2 (1), BÍRÓ 6. Csere: Mojszilov (kapus), Perisics 5, Hódi 3, Tóth N., Megyeri. Edző: Nagy Károly
BALATONFÜRED: Risztanovics – Varsandán 1, Győri 6 (4), KEMÉNY 5, Szemjonov, KASPAREK 10, Gábori 1. Csere: Andó (kapus), Németh 1, Gerdán, Debreczeni 4, Petrovszki, Déber. Edző: Csoknyai István
Az eredmény alakulása. 4. perc: 2–1. 8. p.: 4–3. 14. p.: 7–4. 25. p.: 15–11. 31. p.: 20–12. 40. p.: 24–17. 52. p.: 28–24. 57. p.: 28–26
Kiállítások: 12, ill. 10 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 4/4
Nagy Károly:
– Ugyanúgy készültünk, mint bármelyik meccsünkre, annyi volt a különbség, hogy Grbovics visszatért, Andjelics fegyelmezetten játszott. Mindenki küzdött, harcolt, kiemelkedően védekeztünk, a közepesnél is jobb volt a kapusteljesítményünk. Büszke vagyok a csapatra.
Csoknyai István: – Az első félidő szörnyű volt, nem is emlékszem, hogy mikor kaptunk ennyi gólt. Amire készültünk, a hatékony védekezés és a jó kapusteljesítmény, nyomaiban sem volt felfedezhető. A második félidőben sikerült rendezni a sorokat, kihasználtuk, hogy a hazaiak kiengedtek. Benne volt a pontszerzés is, de a játék egészét nézve ma nem érdemeltünk pontot.K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA