Férfi kézi NB I: a Cegléd jó hajrával megverte a Gyöngyöst

2017.10.20. 19:56
A Cegléd 24–22-re megverte hazai környezetben a Gyöngyöst a K&H férfi kézilabdaliga pénteki mérkőzésén.

A 46. percben 19–18-ra még a vendégek vezettek, ám a záró negyedórában a ceglédiek a maguk javára fordították a mérkőzést.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
CEGLÉDI KKSE–B. BRAUN GYÖNGYÖS 24–22 (12–12)
Cegléd, 600
néző. V: Hargitai, Markó
CEGLÉD: Mojszilov – Hódi 2, Elezovics 2, Radnic 3, Szabó 2, BORSOS 3, Radovics 3. Csere: Pallag (kapus), Juhász 2, Dávid, Perisics 3 (1), Tóth K., LÁSZLAI 4. Edző: Nagy Károly
GYÖNGYÖS: Hudák – NÉMETH 6 (1), Duris 4, Mikita, Martins 3, MARKEZ 5, Gábori 2. Csere: Holló (kapus), Lele 2, Kovacsics. Edző: Konkoly Csaba
Az eredmény alakulása. 5. perc: 0–2. 11. p.: 2–6. 16. p.: 6–7. 28. p.:11–12. 41. p.:17–16. 49. p.: 20–19. 55. p.: 23–21
Kiállítások: 8, ill. 12 perc
Hétméteresek: 2/1, ill. 2/1
Nagy Károly:
– Alacsony színvonalú, mégis hatalmas csata volt. Alapvetően a szívünk vitt bennünket győzelemre, játékunk már nem volt, játékosaim már nem voltak.
Konkoly Csaba: – Óriási akarattal küzdöttünk, de sajnos sorsdöntő technikai hibákat követtünk el a végjátékban.

1. Mol-Pick Szeged 7 7 234–150 +84 14
2. Telekom Veszprém 6 6 216–112 +104 12
3. Balatonfüredi KSE 6 6 178–138 +40 12
4. Grundfos Tatabánya KC 6 4 2 164–138 +26 8
5. Sport36-Komló 6 4 2 146–146 0 8
6. Dabas KC VSE 6 4 2 146–160 –14 8
7. Eger Eszterházy SZSE 6 4 2 133–150 –17 8