Férfi kézi NB I: a Cegléd hét góllal legyőzte az Orosházát

2014.01.31. 20:06
A Cegléd hazai pályán 28–21-es győzelmet aratott az Orosháza ellen a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
17. FORDULÓ
CEGLÉDI KK SE–OROSHÁZI FKSE-LINAMAR 28–21 (17–9)
Cegléd, 700
néző. V: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki
CEGLÉD: BŐSZ – Pocsai 1 (1), Perisics 4, VUJOVICS 2, Antal 2, LEPSÉNYI 4, BÍRÓ 12 (2). Csere: BARTUCZ (kapus), Endrédi, Hódi, Takács B. 2, Tóth N., Varga P., Benke 1, Dengi. Edző: Kökény István
OROSHÁZA: IVANISEVICS – Balda 4 (1), Milovics, BALI 6, Benmiloud 1, Buday 4 (2), Németh L. 3. Csere: Herjeczki (kapus), Morva 1, Mazics 2, Knezevics, Cifra, Berta, Stranigg, Marics, Varsandán Á. Edző: Vladan Jordovics
Az eredmény alakulása. 7. perc: 4–2. 13. p.: 7–4. 16. p.: 7–6. 17. p.: 9–6. 29. p.: 16–7. 38. p.: 18–13. 44. p.: 21–14. 54. p.: 23–18
Kiállítások: 22, ill. 8 perc
Hétméterresek: 5/3, ill. 5/3
Kökény István: – Az első félidőben uraltuk a játékot, nagy előnyt szereztünk. Szünet után akadtak kisebb hullámvölgyek játékunkban, sokszor kerültünk emberhátrányba, amikből több alkalommal is jól jöttünk ki, gólokat dobtunk, így győzelmünk nem forgott veszélyben.
Vladan Jordovics: – A hazaiak rendkívül agresszívan és motiváltan kezdtek, amire nem voltunk felkészülve. A második félidőben próbáltuk csökkenteni hátrányunkat, de két hetest és hat ziccert is kihagytunk, így igazából nem volt esélyünk a felzárkózásra, a fordításra. FÉRFI KÉZILABDA NB I