Férfi kézi NB I: a Budakalász legyőzte az elfáradó Füredet

2017.04.21. 18:10
Bár a második félidő elején öt góllal is vezetett, a végére elfáradt a Balatonfüred, és három góllal kikapott a Budakalásztól a férfi kézilabda K&H Liga pénteki mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA K&H LIGA
BALATONFÜREDI KSE–BUDAKALÁSZ 26–29
(14–11)
Balatonfüred, 600 néző. V: Kékes Cs., Kékes P.
BALATONFÜRED: Risztanovics – Gábori, Kasparek 1, NÉMETH B. 6, Kemény 2, GYŐRI 6, VARSANDÁN 7 (5). Csere: Andó (kapus), Gerdán, Horváth L., Petrovszki 2, Déber 1, Szilágyi, Nemes, Debreczeni 1, Vasvári. Edző: Csoknyai István
BUDAKALÁSZ: Tamási – Szemikov, Parrondo 3, Mazák 1, Czina, NAGY B. 9 (3), BOHÁCS 6. Csere: BOROS (kapus), KONCZ 6, Holdos, TÓTH Á. 4, Józsa, Sutka, Rédai. Edző: Horváth Attila
Az eredmény alakulása. 4. perc: 1–3. 9. p.: 4–3. 12. p.: 5–5. 21. p.: 10–6. 28. p.: 11–11. 34. p.: 17–12. 40. p.: 19–17. 47. p.: 21–20. 53. p.: 22–24. 56. p.: 24–24. 58. p.: 24–27
Kiállítások: 12, ill. 12 perc
Hétméteresek: 6/5, ill. 3/3
Csoknyai István:
– Fájó vereséget szenvedtünk hazai pályán, sajnos nem tudtuk megismételni csurgói jó játékunkat. Tartalékos csapatunk a végére elkészült az erejével, s ez okozta a vereségünket.
Horváth Attila: – Vérbeli, remek rangadón nagyszerűen küzdöttünk, és a végét mi bírtuk fejjel jobban. Rendkívül értékes két bajnoki pontot szereztünk. FÉRFI KÉZILABDA K&H LIGA