Férfi kézi NB I: a 2. félidőben fordított a Tatabánya

2017.03.08. 20:09
A szünetben még 19–15-ös hátrányban lévő Tatabánya 34–32-re győzött a Mezőkövesd vendégeként a K&H férfi kézilabda 19. fordulójában.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
19. FORDULÓ
MEZŐKÖVESDI KC–GRUNDFOS TATABÁNYA KC 32–34 (19–16)
Mezőkövesd, 450
néző. Vezette: Hargitai, Markó
MEZŐKÖVESD: Holló – VASKÓ 4, Grigorjev 1, RADNIC 5, Szelviaszjuk 3, LÓKODI 5, SZEPESI 9. Csere: Kovács J. (kapus), Kiss R. 1 (1), Nagy N., Grünfelder, Vukic 4, Gulas, Kovács B., Trivkovics, Pordán. Edző: Janó Pál
TATABÁNYA: Székely – Leimeter 1, GRIGORAS 5, Ilyés 3, Sipos, Szöllősi Sz. 1, VUJOVICS 7 (3). Csere: Tóth M. (kapus), BOZOVICS 4, Juhász Á. 1, Pásztor Á. 4, Szöllősi B. 3, VRANJES 5, Nagy Sz., Dénes. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 7. perc: 4–5. 14. p.: 9–8. 23. p.: 15–12. 33. p.: 21–16. 38. p.: 22–19. 45. p.: 26–25. 54. p.: 30–30
Kiállítások: 10, ill. 6 perc
Hétméteresek: 2/1, ill. 5/3
Janó Pál:
– Jó meccset játszottunk, remek volt a tempó, sokat ütköztek a játékosok, nekem tetszett az összecsapás, de picit csalódott vagyok amiatt, hogy nem tudtunk nyerni. Ehhez az kellett volna, hogy a találkozó hajrájában néhány jó döntést hozzunk. Csak pár szituáció döntött és egy-két vendégbravúr.
Vladan Matics: – Óriási meccset játszottunk. Látszott, hogy csapatom fáradt, bár ez nem kifogás. Védekezésünk kevéssé működött, támadásban viszont nem voltunk rosszak, a vége felé pedig Tóth Mihály a kapuban több bravúrt produkált. Egy hetest is fogott, és ez volt a kulcspillanat.