Férfi kézi NB I: 28 percig bírta a Dabas a csurgói tempót

2019.10.09. 20:57
A férfi kézilabda NB I 6. fordulójában a Csurgó idegenben 32–25-re legyőzte a Dabast. A házigazda a kilenc gólig jutó Marko Krsmancsics vezérletével a 28. percben még 14–14-re állt, a vendégek azonban a szünet után bedarálták, így megelőzték a tabellán ellenfelüket.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
6. FORDULÓ
DABASI KC VSE–CSURGÓI KK 25–32 (15–17)
Dabas, 500
néző. V: Bacs J., Bóna Sz..
DABAS: Balogh T. – Országh 1, SZÖLLŐSI SZ. 5, Szabó B., Borsos 4, KRSMANCSICS M. 9 (3), Kekezovics 3. Csere: Holló (kapus), Ács, Garajszki, Győrvári, Perisics 2 (1), Mikita 1, Milenkovics, Zatureczki. Edző: Tomori Győző
CSURGÓ:PALLAG – VASZICS 6 (5), Leimeter 2, Hadziomerovic 2, Hanusz 1, Potocnik 1, A. Kovacevic 4. Csere: Zaponsek (kapus) – Toszkics, CEHTE 5, Szeitl 1, OSLAK 5, Vasvári, Gebhardt 1, Asztrasapkin 1, Nagy Sz. 3. Edző: Baranyai Norbert
Az eredmény alakulása. 8. perc: 2–4 16. p.: 6–7 24. p.: 10–11 35. p.: 16–18 49. p.: 21–25 56. p.: 23–29
Kiállítások: 12, ill. 12 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 5/5
Tomori Győző: –
Ez volt a második mérkőzésünk egymás után, amelyen nem úgy állt össze a védekezésünk, ahogy azt előzetesen elterveztük. Illetve most a rövidebb kerettel nem tudtuk tartani a Csurgó tempóját.
Baranyai Norbert: – Sikerült jól felkészülnünk a Dabasból a két nemzetközi kupamérkőzésünk között. A jó kapusteljesítmény és a hosszabb cseresorunk volt a győzelmünk kulcsa.