Férfi kézi: Iváncsik elhagyja a Veszprémet – sajtóhír

MTI MTIMTI MTI
2017.02.15. 22:38
Iváncsik Gergő bajnokságot 15, Magyar Kupát 13 alkalommal nyert a Veszprémmel (Fotó: Veres Viktor)
Iváncsik Gergő az idén nyáron, 17 év után, elhagyja a Telekom Veszprém kézilabdacsapatát – értesült a Handball-Planet.com szakportál.

A 35 éves, győri születésű Iváncsik Gergő bajnokságot 15, Magyar Kupát 13 alkalommal nyert a Veszprémmel, ezen kívül KEK-győztesnek, kétszeres SEHA Liga-győztesnek és háromszoros Bajnokok Ligája-döntősnek mondhatja magát. A válogatottságot múlt kedden mondta le.

A honlap a szerdai cikkében azt írja, a nyáron érkező svéd vezetőedző, Ljubomir Vranjes javaslatára Iváncsik helyére a 24 éves macedón balszélső, Dejan Manaszkov érkezik a német bajnok Rhein-Neckar Löwentől.