Férfi kézi: a Barcelona már bajnokként botlott először

2019.03.27. 23:04
Öt nappal azután, hogy biztossá tette sorozatban a kilencedik bajnoki címét, először veszített pontot a spanyol bajnokság 2018–2019-es kiírásában az FC Barcelona kézilabdacsapata, amely szerda este 28–28-as döntetlent játszott a La Rioja vendégeként.

A Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a Löwen–Nantes párharc továbbjutójával megmérkőző katalán alakulat – az első meccsen a németek nyertek 34–32-re – nem lehet elégedetlen a logronói döntetlennel, hiszen a harmadik perctől az 53.-ig végig a hazaiak vezettek, és ötgólos hátrányból kellett felállnia ahhoz, hogy ne kapjon ki.

A végeredmény már 56:37-nél kialakult, az utolsó három percben nem esett gól (28–28).

A Barcelona idén sorozatban kilencedszer nyerte meg a spanyol bajnokságot. Előnye jelenleg 15 pont a második helyezett CD Bidasoa előtt.