nemzetisport.huonline 2012.05.13 21:32 Frissítve: 2016.05.21 19:54

A NŐI KÉZILABDA KEK GYŐZTESEI

 

A NŐI KEK EDDIGI GYŐZTESEI, DÖNTŐSEI
Szezon Kupagyőztes Döntős
1976–77 TSC Berlin (NDK-beli) Szpartak Baku (szovjet)
1977–78 FERENCVÁROSI TC (MAGYAR) SC Leipzig (NDK-beli)
1978–79 TSC Berlin (NDK–beli) Ferencvárosi TC (magyar)
1979–80 Iskra Partizánske (csehszlovák) Lokomotiva Zagreb (jugoszláv)
1980–81 BP. SPARTACUS (MAGYAR) RK Sombor (jugoszláv)
1981–82 RK Osijek (jugoszláv) Bp. Spartacus (magyar)
1982–83 RK Osijek (jugoszláv) SC Magdeburg (NDK-beli)
1983–84 Dalma Split (jugoszláv) TJ Gottwaldov (csehszlovák)
1984–85 Buducsnoszt Titograd (jugoszláv) Druzstevník Topolniki (csehszlovák)
1985–86 Radnicski Beograd (jugoszláv) VfL Engelskirchen (német)
1986–87 Kubany Krasznodar (szovjet) TSC Berlin (NDK-beli)
1987–88 Kubany Krasznodar (szovjet) Vasas SC (magyar)
1988–89 Stiinta Bacau (román) Kubany Krasznodar (szovjet)
1989–90 Rosztszelmas Rosztov (szovjet) Debreceni MVSC (magyar)
1990–91 Radnicski Beograd (jugoszláv) Szpartak Kijev (szovjet)
1991–92 Radnicski Beograd (jugoszláv) Debreceni MVSC (magyar)
1992–93 TVG Lützellinden (német) Isztocsnik Rosztov (orosz)
1993–94 TuS Walle Bremen (német) Spektrum-FTC (magyar)
1994–95 DUNAFERR SE (MAGYAR) TVG Lützellinden (német)
1995–96 TVG Lützellinden (német) Kras Zagreb (horvát)
1996–97 Isztocsnik Rosztov (orosz) VfB Leipzig (német)
1997–98 Baekkelagets Oslo (norvég) Kras Zagreb (horvát)
1998–99 Baekkelagets Oslo (norvég) Mislata Valencia (spanyol)
1999–00 Mar L’Eliana Valencia (spanyol) Kubany Krasznodar (orosz)
2000–01 Motor Zaporizzsja (ukrán) Nordstrand 2000 Oslo (norvég)
2001–02 HC Lada Togliatti (orosz) Oltchim Valcea (román)
2002–03 Besancon (francia) Szpartak Kijev (ukrán)
2003–04 Ikast Bording (dán) Hypo NÖ (osztrák)
2004–05 Larvik HK (norvég) Podravka Koprivnica (horvát)
2005–06 Buducsnoszt Podgorica (szerb-montenegrói) Győri Graboplast ETO KC (magyar)
2006–07 Oltchim Valcea (román) Byasen Trondheim (norvég)
2007–08 Larvik HK (norvég) Rulmentul-Urban Brasov (román)
2008–09 FCK Köbenhavn (dán) Larvik (norvég)
2009–10Buducsnoszt Podgorica (monetengrói)
Vejen (dán)
2010–2011FTC-RAIL CARGO HUNGARIA (MAGYAR)Mar Alicante (spanyol)
2011–2012
FTC-RAIL CARGO HUNGARIA (MAGYAR)Viborg (dán)
2012–2013
Hypo NÖ (osztrák)
Issy Paris (francia)
2013–2014
Viborg HK (dán)Zvezda Zvenyigorod (orosz)
2014–2015
Midtjylland (dán)Fleury (francia)
2015–2016
Holstebro (dán)
Lada Togliatti (orosz)
2020.02.23 18:08:06

Kézilabda B. L.

A franciák a 45. percben néggyel mentek, az utolsó másodpercekben az egálért támadtak, de Kiss védett.

2020.02.23 15:10:55

Kézilabda H. D.

David Davis csapata az utolsó kör eredményeitől függetlenül biztosította a második helyét a csoportban.

2020.02.21 10:35:48

Kézilabda BACSKAI JÁNOS

Elek Gábor csapata túl sokat hibázott, a vereséggel biztosan lemondhat a BL-negyeddöntőbe jutásról.

2020.02.17 18:54:47

Kézilabda CSINTA SAMU

A kézilabdázás állócsillagát horrorsérülések hátráltatták – és a mieink ellen rendre remekel.

2020.02.19 14:39:20

Kézilabda T. D.

Juan Carlos Pastor csapata sok hibával, enerváltan játszott, így simán kikapott Németországban.