Férfi kézi: Kielce elleni döntetlennel hangolt az NB I-re a Veszprém

D. Á.D. Á.
2023.08.24. 21:36
(Fotó: handballveszprem.hu)
A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata 26–26-os döntetlent játszott a Kielcével felkészülési mérkőzésen.

A Veszprém az utolsó nyári felkészülési meccsén lépett pályára a Kielce ellen a Veszprém Arénában. Már a találkozó elején látszott, hogy szoros összecsapásra számíthatunk – a 6. percben 4–2-re vezetett a Kielce, de a hazaiak hamar kiegyenlítettek, az első félidő derekán pedig már 7–6-ra vezettek Mahé góljával. A szünetre végül 15–14-es veszprémi előnnyel mehettek a csapatok.

A pihenő után a lengyel csapat megfordította az állást, a hajrára viszont két góllal – 24–22 – vezetett a Veszprém. A hajrában Casado és Dani Dujshebaev is eredményes volt, azonban a győzelmet így sem tudta megszerezni a hazai csapat, 26–26-tal ért véget a felkészülési mérkőzés.

Már nem kell sokat várni arra, hogy tétmérkőzésen lássuk a Veszprémet – szombaton a férfi kézilabda NB I nyitó mérkőzésén a Gyöngyössel játszanak Remiliék.