Női kézi: másodjára 11 góllal nyert a Fradi a Hypo ellen

2014.07.18. 21:43
Második felkészülési mérkőzését is megnyerte a Ferencváros női kézilabdacsapata, miután Südstadtban 36–25-re legyőzte a Hypót.

A fradi.hu beszámolója szerint az FTC és a Hypo a 12. percig fej-fej mellett haladt, ekkor az osztrákok két góllal elmentek, de Elek Gábor tanítványai egy 5–0-s rohammal visszavették a vezetést, s innentől nem is engedték ki kezükből azt. A fiatal tehetség Faluvégi Dorottya góljával már 35–23-ra is vezetett a Fradi a második játékrészben, a vége pedig 36–25 lett a budapesti zöld-fehérek javára.

Mint ismert, a Ferencváros első felkészülési mérkőzésén hét góllal volt jobb a Hypónál.

NŐI KÉZILABDA, FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
HYPO NÖ–FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 25–36
(15–17)
FTC:
Tomasevics, Szikora (kapusok) – Cifra 2, Szarka 1, Vérten 5, Tóth 1, Szucsánszki 2, Mészáros 3, Steinbach 6, Soós 3, Lukács 1, Tomori 4, Pena 1, Mód 1, Faluvégi 5, Szamoránsky 1. Edző: Elek Gábor