Férfi kézi NB I: 15 gólos füredi siker a juniorok ellen

2014.01.15. 19:58
A férfi kézilabda NB I szerdai játéknapján a Balatonfüred hazai pályán 33–18-ra legyőzte a Juniorválogatottat.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
BALATONFÜREDI KSE–PROVIDENT JUNIOR VÁLOGATOTT 33–18 (16–9)
Balatonfüred, 400 néző. V: Búza, Pinizsi
BALATONFÜRED: SZÉKELY, Tombor 4 (1), GRIGORJEV 7, Juhász K. 2, Kovács Gy. 3, SZÖLLŐSI B. 6 (1), Pásztor 2. Csere: KOMENDANT (kapus), Németh B. 2, Törteli 1, Bóka 3 (2), KIS Á., Bánhidi 1, Lelkes 1, Vasvári, Bujtár 1. Edző: Sótonyi László
JUNIORVÁLOGATOTT: BORBÉLY, Hornyák 1 (1), Pritzel 1, Vizes, Szeitl, Ligetvári 3, TÓTH B. 4. Csere: Kisék (kapus), Nagy B., Albert-Tóth, Zakics, Fekete B., NAGY SZ. 5, Leimeter 1, Horváth D. 2, Gidai 1. Edző: Csoknyai István
Az eredmény alakulása. 8. perc: 1–3. 12. p.: 4–5. 18. p.: 11–5. 25. p.: 15–9. 35. p.: 19–11. 46. p.: 23–14. 55. p.: 30–18
Kiállítások: 0, ill. 6 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 1/1
Sótonyi László:
– Az első negyed órában újévi hangulatban játszottunk, de ezt követően nagy iramot diktáltunk és biztosan győztünk.
Csoknyai István: – Sok volt nekünk két nap alatt két mérkőzés. Az élmezőnyhöz tartozó Füreddel negyed órán át tudtuk csak tartani a tempót.