Férfi kézilabda NB I: magabiztosan nyert a címvédő Pick-Szeged

2007.11.29. 00:04
Magabiztos, 21 gólos győzelmet aratott a Hort SE vendégeként a címvédő Pick-Szeged a férfi kézilabda-bajnokság szerdai játéknapján.
A hazaiak a 9. percig, 4-4-ig tartották a lépést a BL-nyolcaddöntős ellenféllel, utána kidomborodott Vladan Matics vezetőedző csapatának jóval nagyobb tudása. A hazaiaknál négyen jutottak el 3 találatig, míg a szegediek közül Sutka 17 (!) gólt dobott.A második félidőben az egyre inkább elfáradó Hort ellen a Tisza-partiak szép megoldásokra is törekedve lőtték góljaikat.

FÉRFI KÉZILABDA NB I, A CSOPORT, 12. FORDULÓ

HORT SE-PICK-SZEGED 19–40 (12–20)
Kőér utca, 100 néző.
V: Medve, Tóth I.
HORT: Varga – Gábori 3, Majoros 3, Tarjányi 2 (1), Tóth G. 1, Bursac 3, Füsi 2. Cs: Nemes (kapus), Nagy L. 1 (1), Pozsgai 1, Emmer 3, Révész, Buday. Edző: Adorján Gábor
SZEGED: Marjanacs – Bendó 2, Krivokapics, DJURKOVICS 6, Bajusz, SUTKA 17 (5), VADKERTI 5. Cs: Lele, SIMON 5, Ghionea 5. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 9. p.: 4–4. 14. p.: 5–10. 21. p.: 8–15. 36. p.: 13–24. 46. p.: 14–33
Kiállítások: 12, ill. 10 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 7/5
Adorján Gábor: – Szorosabb mérkőzést szerettünk volna játszani, így sikerült. Sok sikert kívánok a Szegednek nemzetközi feladataihoz!
Vladan Matics: – Edzettünk egyet, lehetőséget adtam mindenkinek, aki eddig kevesebbet kapott. Sutka elég jó volt, a végére elfáradt.