Németországból is jöhet irányító, Görbicz segíti Németh Andrást

A szövetségi kapitány számba vette a lehetséges helyetteseket, hamarosan dönteni kell.

Görbicz Anita babát vár, kihagyja az Eb-t!

A győri irányító mérkőzést már nem vállal, de az edzéseket egy ideig folytatja.

Nagyon meleg volt! Dujsebajev győzelemmel mutatkozott be

Négy perccel a vége előtt még a portugál válogatott vezetett a miskolci Eb-selejtezőn.

Női NB I: a Győr 13 gólt „engedett”, 31-et lőtt

Heidi Löke vezérletével indult be a henger, a címvédő 31–13-ra győzött a Vác vendégeként.

Németh András: Ilyen nincs, ez tulajdonképpen világcsúcs

A válogatott kapitánya néha legszívesebben begyűjtené a játékosok mobiltelefonját.

„Dujsebajevnek konkrét elképzelése van, kompromisszum nincs!”

A férfi kézisek új kapitánya tartott az első találkozástól, de az edzés végére megnyugodott.

Vadkerti és Tatai kimaradt a szűkített keretből

A sérült Nagy László és Lékai hiányzik • Székely, Bánhidi és Bodó ott van a 18-as listán.

Talant, a talentum, a zseni, az öntörvényű – ki az a Dujsebajev?

A kézis, aki Biskekből a csúcsig jutott. A játékos és edző, aki mindent megnyert. Az ember, aki Mourinhóhoz hasonlította Putyint.

Sótonyi: Dujsebajev nem nagyon szereti a kompromisszumokat

Sótonyi László kíváncsian várja a közös munkát, a feladatok megosztását a válogatottnál.

Dujsebajev követi Mocsait a válogatott élén - hivatalos

Férfi nemzeti csapatunk első külföldi szövetségi kapitányának megbízatása 2017 januárjáig szól.

Végső búcsút vettek Karl Erik Böhntől

„Apu azt mondta, ha egyszer meghalna, ne szomorkodjak. Az élet nem áll meg, folytassam az utamat."

Szurkolói szoftverek

Magyar bajnokságok, topligák, Formula–1.

11. NŐI KÉZILABDA EB, MAGYARORSZÁG ÉS HORVÁTORSZÁG, 2014

A győri csoportban sorozatban Oroszországgal, Lengyelországgal és Spanyolországgal mérkőzünk.

Németh András fejében már 90 százalékban összeállt a keret

A kapitány szerint a szélsők valamelyest visszaléptek; Planéta volt az egyik legüdébb színfolt.

A szünet után jött a váltás, legyőztük a cseheket is

Harmadjára játszottuk a legszorosabb meccsünket, de végül hibátlan teljesítménnyel nyertük meg a tornát.

23 gólos siker Szlovákia ellen, megvan a tornagyőzelem

Németh András együttese már a meccs elején állva hagyta Eb-résztvevő ellenfelét.

Tizenhárom gólos győzelem Ausztria ellen

Lendületes, fiatalos csapatunk a második félidőben (21–11) átrobogott első ellenfelén.

Herr és Görbicz vezérletével simán legyőztük Romániát

Az első félidő után még csak egy góllal vezetett a magyar válogatott, végül hattal nyert Debrecenben.