Jégkorong Kontinentális Kupa: győzelemmel kezdett a DVTK

MTI MTIMTI MTI
2016.10.21. 18:19
A DVTK Jegesmedvék pénteken győzelemmel kezdte szereplését a jégkorong Kontinentális Kupa második körének lengyelországi tornáján: a miskolci együttes az első fordulóban 4–1-re győzte le a szlovén Acroni Jesenicét.

A DVTK szombaton a Mol Ligában is szereplő román Dunarea Galati, vasárnap pedig a házigazda lengyel GKS Tychy együttesével találkozik. Utóbbi két csapat pénteki meccsét kiütéssel nyerték meg a lengyelek.

A négyes csoportból csak az első helyezett jut a nyolc közé.

KONTINENTÁLIS KUPA
2. kör, 1. forduló

DVTK Jegesmedvék–Acroni Jesenice (szlovén) 4–1 (0–1, 2–0, 2–0)
GKS Tychy (lengyel)–Dunarea Galati (román) 12–0 (3–0, 2–0, 7–0)

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Djumics marad Miskolcon, lengyel csatár Dunaújvárosban

Jégkorong
2026.06.24. 23:44

Jégkorong Kontinentális Kupa: Észtországban kezd a magyar bajnok BJA

Jégkorong
2026.06.22. 15:37

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk

Jégkorong
2026.06.22. 07:06

Jégkorong: Galanisz Nikandrosz 11 idény után távozik a DVTK-től – hivatalos

Jégkorong
2026.05.11. 16:37

Láda Balázs marad a DVTK Jegesmedvék vezetőedzője

Jégkorong
2026.04.17. 14:39

Erste Liga: visszavonul a DVTK csapatkapitánya

Jégkorong
2026.04.04. 18:46

Erste Liga: a DVTK kiejtésével döntős a Gyergyó, tartalékosan is lépéselőnybe került a BJA Brassóban

Jégkorong
2026.04.01. 19:46

A BJA HC hosszabbítás után került előnybe, a Gyergyó idegenben győzött az Erste Liga elődöntőjében

Jégkorong
2026.03.29. 20:30
Ezek is érdekelhetik