Jégkorong, EBEL: győzött a Bozen, söpréssel elődöntős

2014.03.14. 21:35
A negyedik mérkőzést is elveszítette a Bozen elleni negyeddöntőn a Sapa Fehérvár AV 19 az osztrák jégkorongliga (EBEL) rájátszásában, így búcsúzott a sorozattól. A vendégek kétszer is két góllal vezettek a fehérvári találkozón, a házigazda a hajrában egyenlített, ám a negyedik bolzanói találatra már nem volt válasza.

A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak. A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak.

JÉGKORONG, EBEL
NEGYEDDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS

SAPA FEHÉRVÁR AV 19 (7.)–BOZEN FOXES (olasz, 2.) 3–4
Székesfehérvár

FEHÉRVÁR:
Hetényi Z. – Jackman, Yellow Horn, Sertich, Naglich, Sarauer; Benk, Kovács Cs., Varga A., Németh A.; Mihály Á., McGregor, Kiss D., Pozsgai, Banham; Magosi B.; Hetényi P., Nemes, Tóth G.
BOZEN:
HÜBL – Egger, Santorelli, Sharp, Strömberg, Nicoletti; Piché, Z. Pance, Tomassoni, Laliberte, Whitfield; Charlebois, Oberdörfer, Gander, Bernard, Insam; A. Esposito, Zisser, Schofield, J. Esposito, Miglioranzi
Gólok:
Sarauer (27.), Németh A. (52.), Benk (55.), ill. Santonelli (23.), Gander (24.), Nicoletti (46.) Egger (58.)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4–0, a Bozen javára