MTI 2017.04.25 15:36 Frissítve: 2017.04.25 18:46

Hoki-vb: Kazahsztán csak hosszabbításban tudott győzni

A kazah válogatott hosszabbítás után 1–0-ra legyőzte a lengyel csapatot a kijevi divízió I/A-s jégkorong-világbajnokság harmadik fordulójában, a keddi játéknap első mérkőzésén.

A keddi játéknap előtt mindkét gárda egy győzelemmel és egy vereséggel állt. Hatvan perc után nem esett gól, jöhetett a ráadás, amely 1 perc 39 másodpercig tartott – akkor ütötte be a két pontot érő találatot a honosított Kevin Dallman.

Ez volt a kijevi torna első hosszabbításos összecsapása.

JÉGKORONG
DIVÍZIÓ 1/A-VILÁGBAJNOKSÁG, 3. FORDULÓ
Kazahsztán–Lengyelország 1–0 (0–0, 0–0, 0–0, 1–0) – hosszabbítás után

A JÁTÉKNAP ÖSSZEFOGLALÓJÁT, BENNE A MAGYARORSZÁG–DÉL-KOREA (1–3) MÉRKŐZÉS TUDÓSÍTÁSÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!

2020.02.22 17:00:39

Jégkorong H. Á.

A Tipsport Liga középszakaszában érintett DVTK és MAC mérkőzései, a bajnokság állása.

2020.02.20 18:25:31

Az Erste Liga 2019–20-as idénye rájátszásának menetrendje, eredményei.

2020.02.09 18:25:17

Jégkorong SZŰCS ANDRÁS (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

Remek iram, nagy csata és a legfontosabb: 4–1-es magyar siker a házigazda ellen! Rajna Miklós 97.92 százalékkal védett.

2020.02.08 13:44:46

Hiába a több helyzet, csak a ráadásban tudta legyőzni ellenfelét a magyar jégkorong-válogatott.