nemzetisport.hu 2018.09.16 20:09 Frissítve: 2018.09.16 21:30

EBEL: vereséggel folytatta a fehérvári hokicsapat Bécsben

Az első fordulóbeli hazai győzelem után vereséggel folytatta szereplését az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokságban a Fehérvár AV19, amely 4–2-re kikapott a Vienna Capitals vendégeként.

Vereséggel folytatta a Fehérvár (Fotó: Facebook/Fehérvár AV19)

Az első harmadban a hazai csapat Benjamin Nissner révén szerzett vezetést (1–0), ezt a 24. percben egy kapu előtti kavarodás során Artuu Luttinen kiegyenlítette, de a második harmad végén a kanadai Taylor Vause emberelőnyből ismét a Capitalst juttatta előnyhöz.

A harmadik játékrész Andreas Nodl találatával indult (3–1), és ugyan az 51. percben Hári János távoli lövésébe Stipsicz Bence jól ért bele, és 3–2-re szépített, három perccel később Riley Holzapfel beállította a 4–2-es végeredményt.