EBEL: hosszabbításban bukott el a Fehérvár AV19

2018.01.21. 19:55
A harmadik harmad elején még kétgólos előnyben volt a vendég Fehérvár AV19, végül 3–2-es vereséget szenvedett a Dornbirntől az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) legutóbbi játéknapján.

Az első harmadban Hári János révén emberelőnyből szerzett vezetést a Fehérvár (0–1), és az előnyt a második harmadban sikerült növelni: a 35. percben egy kontratámadást David Gilbert zárt góllal (0–2).Hári János révén emberelőnyből szerzett vezetést a Fehérvár (0–1), és az előnyt a második harmadban sikerült növelni: a 35. percben egy kontratámadást David Gilbert zárt góllal (0–2).

Az utolsó húsz percben a hazaiak nagyobb sebességre kapcsoltak, és a 42. perc elején Brodie Reid kihasznált egy emberelőnyt, ezzel szépített a Dornbirn (1–2).

A magyar csapat nem tudta kihúzni, az 50. percben egy újabb emberelőny során Martin Grabher-Meier egy kipattanót bevágva egyenlített (2–2).

Jöhetett a hosszabbítás, amelyben a hazaiak találtak be: Brian Connelly góljával a Dornbirn 3–2-re megnyerte a mérkőzést.