EBEL: háromgólos grazi zakóval indult a középszakasz

2017.01.20. 21:42
Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) középszakaszának első fordulójában a Graz otthon 5–2-re legyőzte a Fehérvár AV 19-et.

Pedig nem indult rosszul a meccs a magyar együttes számára, hiszen a 8. perc legvégén Saraurer Andrew góljával a vendégek szerezték meg a vezetést (0–1). Az öröm csak 130 másodpercig tartott, Michael Boivin egyenlített (1–1).

A második harmadban Daniel Woger és Oliver Setzinger is bevette Rajna Miklós kapuját, és bár Orbán Attila szépített (3–2), Zintis Nauris Zusevics góljával így is kétgólos előnnyel fordultak a graziak (4–2).

A záró felvonásban Kurtis McLean is eredményes volt, így 5–2-re kikapott a Fehérvár.