Jégkorong Mol Liga: helytállt, de kikapott a Fradi

2012.10.12. 19:17
Az érsekújvári csapat, a Nové Zámky 3–2-re legyőzte a Ferencváros-ESMTK-t a jégkorong Mol Liga pénteki játéknapján.

A szétlövésbe torkolló két meccsből (egy vereség, egy győzelem) érkező, tartalékos ferencvárosiak az élmezőny újabb tagját szorongatták meg, de végül kikaptak – ebben a szezonban már másodszor az érsekújváriaktól.

Az első harmad végén Gergely Csaba egyenlített (1–1), a harmadik derekán Németh Ádám Péter újra visszahozta a reményt a Fradinak (3–2), ám az egyenlítés annak ellenére sem sikerült, hogy a végjátékban egypercnyi emberelőny is a zöld-fehérek rendelkezésére állt.