EBEL: a Fehérvár négyet vágva gyűrte le a listavezetőt

Egyszer egyenlített a Salzburg, majd maga alá gyűrte őt a Volán-henger • Kóger Dániel duplázott.

EBEL: fergeteges fehérvári hajrá, kiütéses siker

A Znojmo a 48. percig őrizte az 1–1-et, utána azonban beindult a Volán-henger. A vége 5–1 lett.

Mol Liga: döntős a címvédő, magyar bajnok a Miskolc

A dunaújvárosiak csak a hajrában tudták bevenni az érsekújvári kaput. A Jegesmedvék első ob I elsősége.

Galéria: így lett először férfi élvonalbeli bajnokcsapata Miskolcnak

Az ob I aranyának sorsáról az Érsekújvár és a Dab.Docler meccse döntött. Az érsekújváriakon kívül a Jegesmedvék örültek.

Ebel: Linz újra lenullázta a Volánt

Két harmadon át nem született gól • Az osztrák csapat az első fehérvári kiállítást kihasználta.

Döntőben a Miskolc, a kiesés szélén a DAB

A brassóiakat kisöpörték az elődöntőből • Túlórás góllal nyert a címvédő, és került egy győzelemre a továbbjutástól.

Egy lépéssel előrébb a Miskolc, hátrébb a DAB

A Jegesmedvék 4–2-re nyertek a Brassó ellen, az Acélbikák 3–2-re kaptak ki az Érsekújvártól.

Most is ötöt kapott a Debrecen, elődöntőben a Brassó

Záporoztak a gólok, sokáig meccsben volt a DHK, de a végén most is a Corona Brasov örülhetett.

Debrecenben kapott ki a Miskolc, Ladányi duplázott

A DAB Újpesten győzött, a FTC Bp. ESMTK Csíkszeredában • A címvédő Érsekújvár Brassóban kapott ki.

Debrecen-sikerrel és UTE-vereséggel indult a playoff

A DHK szoros meccsen nyert, az újpestiek az Érsekújvár ellen a hosszabbításban véreztek el.

A Ferencváros 9, a Csíkszereda 6 gólt kapott

Miskolci és debreceni gólözön. A címvédő kiütötte a Dab.Doclert, az Újpest pedig a brassóiakat.

A ligaújonc hatot vágott a címvédőnek

Ezúttal a DAB nem hagyott pontot Brassóban • Csíkszeredában is győzött a Miskolc.

Újvárosi siker Miskolcon, nyert a Debrecen

A Csíkszereda könnyedén nyert az Újpest ellen. Nyert a Ferencváros.

Világbajnokok a kanadai juniorok

Négy kanadai az All Star-csapatban • A bronzérmes szlovákok kapusa, Denis Godla lett a torna MVP-je.

A Volán Fehérváron is legyűrte a Viennát

Bár Sikorcinék kétszer is hátrányba kerültek, a 2. harmad 3–0-s etapjával 1–2-ről fordítottak.

A Volán sem tudta megállítani a Linzet

A székesfehérváriak nem bírtak a vendégek kapusával, 3–0-s vereség lett a vége.

Szétlövés döntött, 2. meccsét megnyerte a Fehérvár

Jól kezdett a Volán, kettős emberelőnyben azonban egyenlített a Villach. A végén Sarauer döntött.

Győzelemmel zárta az alapszakaszt a Fehérvár

A 6. percben már 2–0-ra vezetett a Volán, de a végén még izgulni is kellett • 44 meccsen 51 pont.

11 gólos meccsen nyertünk Ukrajna ellen

Sarauer megszerezte első gólját magyar válogatottként, Kóger triplázott, Orbán súlyos arcsérülést szenvedett.