Jól mutatkoztunk be: néggyel győztük le Litvániát

Rajna nem kapott gólt • Az újonc Galló Vilmos kezdte • Az észtek nem okoztak gondot a lengyeleknek.

„Ha kijutnánk az olimpiára, csoda lenne”

Rich Chernomaz: Csakis egyetlen célunk lehet a budapesti selejtezőn, a továbbjutás.

Itt a szűkített magyar keret az olimpiai selejtezőre

Négy edzésre lesz lehetőség a csütörtöki kezdés előtt • Több fiatal is készülhet a tornára.

EBEL: kétgólos előnyről, szétlövésben kapott ki a Volán

A székesfehérvári csapatnak minimális esélye maradt, hogy bejusson a rájátszásba.

A DVTK megnyerte az alapszakaszt

A Ferencváros és az Újpest is vereséggel zárta az alapszakaszt.

Az UTE, az FTC és a Fehérvár is nyert

A lilák hárommal verték a brassóiakat, a zöldek lenullázták a csíkiakat. A Volán túlórában gyűrte le a Debrecent.

Nyert a Csíkszereda, közeledett a Fradihoz

A zöld-fehérek kikaptak az ősi rivális Újpesttől, a Fehérvár gólfesztivált rendezett Brassóban.

A Fradi otthon, a DVTK idegenben nyert

A zöldek kettővel bizonyultak jobbnak a Dunaújvárosnál, a miskolciak Újpesten győztek kettővel.

A Debrecen tízet vágott a Brassónak

Fehérváron kapott ki kettővel a Csíkszereda.

Újpesten nyert a sereghajtó

A Dunaújváros felállt 0–3-ról, de ráadásban így is kikapott. Győzött a Debrecen.

Az Acélbikák vezettek a DVTK ellen, aztán...

A Jegesmedvék hét góllal válaszoltak • A Fehérvár 2:28 perc alatt lerendezte a Debrecent.

A Fradi kikapott; megszakadt a borzalmas széria

A listavezető MAC hat gólig jutott Csíkszeredában, a DVTK háromig Debrecenben.

A Fehérvár egy nap alatt kétszer győzött Újpesten

A listavezető DVTK kikapott a Debrecentől, a Fradi egy góllal nyert Brassóban.

Edzőt váltottak, majd legyőzték a Fradit

A DVTK ötöt vágott Pesterzsébeten, a MAC hetet Debrecenben.

A Fradi nem kegyelmezett az Újpestnek

A zöldek már a 22. perc elejére végeztek aznapi góladagjukkal.

Öt gól kellett a címvédő sikeréhez

A Debrecen a hajrában egyenlített, de pont nélkül maradt. Az Acélbikáknak az öt is kevés volt.

A Fradi háromgólos hátrányból verte meg az éllovast

Az utolsó harmadot 5–0-ra nyerték meg a zöld-fehérek.

Hatig jutott a címvédő, gólgála Erdélyben

A brassóiak többször is felálltak, de szétlövésben alulmaradtak. Sima debreceni siker Újvárosban.

Az Újpest visszavágott a Ferencvárosnak

A listavezető Miskolc 4–2-es győzelmet aratott Dunaújvárosban.

Hokisaink 2009-ben átszállójegyet váltottak az A-csoportos elitbe. Mi lesz velük jövőre, ismét a legjobbak között?

Eredmények
Vezetett a Fehérvár, de alulmaradt Innsbruckban

Halovány támadójáték, csak egy gól, már csak matematikai esély maradt a rájátszás elérésére.

Fehérvári vereség, a Volán távolodik a rájátszástól

Kilencből semmi: nulla ponttal zárták a hetet Hetényiék, akik ismét kikaptak a Villachtól.

EBEL: rémálommal felérő első harmad után Volán-vereség

Gyorsan elhúzott a fehérvári védelmi hibákat kihasználó Klagenfurt • A hajrá remekül sikerült, de rövid volt.

Nagyot hajrázott, de alulmaradt a Volán

Santorelli triplájával 3–0-ra vezetett már a Villach, a fehérváriak pedig már csak szorossá tudták tenni a meccset.

Gólt sem kapott, hengerelt Szlovéniában a Volán

Négy perc után már vezetett a Fehérvár, amely izzadtság nélkül nyert az Olimpija Ljubljana ellen.

Csokidobálás és ráadásos fehérvári siker

A meccs után Martinellival balhézó grazi játékos ápolást kért az incidens után.

59:57-nél bukásra állt a Volán, mégis nyert

Manavian döntött a Bozen elleni túlórában • Az alsóház harmadik helyén kezd a Fehérvár • Sofron bemutatkozott.

Az őrült második harmad után csúnyán kikapott a Volán

A második játékrészben nyolc perc alatt öt gól esett, a meccs végét a Znojmo uralta.

Egy légiós hely felszabadult a Fehérvárnál

A fehérvári klub új támogatói szerződést kötött, a cél a rájátszásba jutás.

Sofron Fehérvár helyett Klagenfurtban folytatja

Új csapata menedzsere, Oliver Pilloni „dinamikus, belevaló” játékosként jellemezte a magyart.

Ijedelem a végén, de fehérvári siker a Dornbirn ellen

Francis találata döntött, no meg a videózás – jó utolsó harmaddal fordított a magyar csapat.

„Változott a szabály? Így is bent maradunk!”

Válogatott hokisaink szerint nem változtat sok minden a nemzetközi szövetség döntése.