EBEL: újabb győzelmével a felsőház küszöbén a Volán

Ha vasárnap kikap a Bozen és a Graz, a Fehérvár helye biztos az első hat között.

Jégkorong, Mol Liga: vesztett a DAB, de hogyan...

A Csíkszereda csodás feltámadása: 1:17 perc alatt három gólt szerezve fordított, és nyert idegenben.

EBEL: leadta kétgólos előnyét, majd ráadásban nyert a Volán

A hajrában az emberelőnyöket futószalagon kapó klagenfurtiak ellen Kovács Csaba döntött.

Mol Liga: a Ferencváros 9, a Csíkszereda 6 gólt kapott

Miskolci és debreceni gólözön. A címvédő kiütötte a Dab.Doclert, az Újpest pedig a brassóiakat.

A Fehérvár bevette a legjobb hazai mérlegű csapat erődjét!

A magyar csapat remek győzelmet aratott a tabellán második Black Wings Linz otthonában.

A ligaújonc hatot vágott a címvédőnek

Ezúttal a DAB nem hagyott pontot Brassóban • Csíkszeredában is győzött a Miskolc.

Hetet kapott az FTC a Megyeri úton

Az Újpest az 56. percig reménykedhetett, de nyolc kapott góllal maradt alul a Miskolccal szemben.

Nyolcszor köszöntek be a Miskolci Jegesmedvék

Újabb szétlövéses DAB-siker mínusz kettőről! Az újvárosiak lemásolták a tavalyi utolsó meccsüket.

A Fradi eggyel nyomta le a címvédőt

A DAB 4 gólja 3 pontot ért Csíkszeredában • A Miskolc öt gólt kapott Brassóban, és csak hármat lőtt.

A DAB két góllal kapott ki Debrecenben

A címvédő érsekújváriak hármas sorozása három pontot ért Újpesten.

Világbajnokok a kanadai juniorok

Négy kanadai az All Star-csapatban • A bronzérmes szlovákok kapusa, Denis Godla lett a torna MVP-je.

Hazai jégen szenvedett fájó vereséget a Fehérvár

Az első gólt a Volán ütötte, de a második harmad elejétől a Graz vezetett – és végül nyert is.

Súlyos vereségbe szaladt bele a Fehérvár

A Volán az első harmadban hatot kapott • A hat lövésből négyet beszedő Engstrandot a 14. percben lecserélték.

A Bozentől is kikapott a Volán

Nyolc meccse maradt a fehérvári csapatnak az Ocskay Gábor által emlegetett tíz pont megszerzésére.

K. O.! A Volán hetet számolt a Ljubljanára

A 16. percig kellett várni az első találatra, akkor azonban kinyílt a gólzsák. Engstrand első hibátlan meccse.