Egy gól az elején, egy a végén – Kanada megvédte vb-címét!

Az észak-amerikaiak 26. aranyérmüket nyerték Finnország kétgólos legyőzésével.

Az amerikaiaknak esélyük sem volt a 3. helyre, 7–2-es verésbe futottak bele.

2–0, 2–3, 4–3 – Kanada–Finnország döntő lesz!

A juharlevelesek szépet „hullámvasutaztak” az Egyesült Államokkal a második elődöntőben.

Aho lesújtott, fináléban az oroszokat kiejtő finnek

A házigazda hamar megszerezte a vezetést az elődöntőben, aztán a 2. harmadban összeomlott.

Szétlövéses amerikai és sima finn továbbjutás

Hiába vezettek a csoportelső csehek, az Egyesült Államok egyenlített, majd fordított.

A finnek kiütötték Kanadát, az oroszok a svédeket

Sima meccseket hoztak a záró rangadók, a nyolc között kanadai–svéd lesz a slágerösszecsapás.

Szlovákia és Svájc is búcsúzott

A szlovákok túlórában győzték le az amerikaiakat • A svájciak négy gólja kevés volt a csehek ellen.

Kanada és Oroszország is nullázott

A franciák takarékra tették magukat a favorit ellen • Az oroszok a moszkvai csoport élére ugrottak.

A szlovákok azt hitték, aztán kaptak ötöt

A finnek a 32. és a 60. percben is kettőt vágtak • Svédország szétlövéssel gyűrte le a svájciakat.

Hétfői ellenfelünk legyőzte az amerikaiakat

A németek sikert érő találata 59:27-nél esett • A dánok szétlövésben legyűrték a cseheket.

Újabb szlovák vereség; megvan az első kieső

Kanada fél gőzzel is simán nyert a hamar kipukkadó Szlovákia ellen.

A finnek egy harmad alatt lerendezték a franciákat

Moszkvában későn, 0–2 után éledtek a norvégok a svédek ellen, ki is kaptak eggyel.

Aranyérmes és feljutó a magyar csapat

A japánok sem tudtak pontot szerezni a mieink ellen, irány a divízió 1/A!

Vereséggel zártuk az emlékezetes tornát

Jövőre Japán, Ausztria, Franciaország, Dánia és Norvégia lesz az ellenfelünk egy szinttel feljebb.