Kikaptunk a szlovénoktól, és most sem ütöttünk gólt

Matjaz Kopitar együttese a második harmadban Razingar és Kuralt találataival győzött.

DIVÍZIÓS VILÁGBAJNOKSÁGOK 2014

Válogatottunk április 20–26. között Dél-Koreában vendégeskedik. A házigazdák mellett Ukrajna, Ausztria, Japán és Szlovénia lesz az ellenfél.

„Férfiként hokizzunk, legutóbb gyerekként tettük”

Hat-e Rich Chernomaz kritikája? Vas János szerint jó, hogy szerdán a szlovénok esélyesebbek.

Hetényi: Gyorsabbak voltak, ezt be kell vallani

Tokaji: Ma ennyire futotta az erőnkből • Vas Márton: Nem voltunk ritmusban, fegyelmezetlenek voltunk.

Félelmetesebb, mint Miskolc

Lenyűgöző csarnok, brutális jegesmedve, volános ismerős az Anjang Halla otthonából.

Hányadik helyen végez a divízió 1/A-s vb-n a magyar jégkorong-válogatott?

Eredmények
MK: a Volán pocsék kezdés után nyert a Miskolc ellen

A kupagyőztes Dab.Docler a szombati ünneplést követően kikapott a Ferencvárostól.

MK: újabb sikerével kupagyőztes a Dab.Docler

A Volán után a Miskolc ellen is 4–1-re nyertek Ladányiék, a Fehérvár nyolcat vágott a Fradinak.

Salzburgban lett bajnok a Bozen

A Volán negyeddöntőbeli búcsúztatója a finálé ötödik mérkőzésén túlórában bizonyult jobbnak osztrák riválisánál.

Sofronéknak nem volt esélyük Ukrajna ellen

Beluhin, Safarenko és Timcsenko talált be, már a mieink sem százszázalékosak Dél-Koreában.

Hári János: Nem éreztem a veszélyt a meccsben

Támadónk szerint a jégen akkor sem volt vészes a helyzet, amikor ötgólos előnyünk kettőre csökkent.

Dél-Korea megint ránk ijesztett, de most mi nyertünk

A magyar jégkorong-válogatott 6–1-re is vezetett, a vége 7–4 lett. Bartalis triplázott.