Történelmi Miskolc-diadal a Magyar Kupa döntőjében

A Jegesmedvék csapata háromszor vezetett – a hosszabbításbeli gól győzelmet ért a Volán ellen.

DIVÍZIÓS VILÁGBAJNOKSÁGOK 2015

Az április 19–25. közötti tornán a házigazda lengyelek mellett Japán, Ukrajna, Kazahsztán és Olaszország lesz az ellenfelünk.

Jégkorong MK: Hetényi Z. visszatért, döntős a Fehérvár

Nem lesz címvédés: a fináléba jutó Miskolc hatot vágott a Dunaújvárosnak • Ladányi ráijesztett a Volánra.

Túlórás bécsi vereséggel esett ki a Volán

Hiába a fehérvári gólelőny, a Vienna az 58. percben egyenlített, majd a 79. percben továbbjutást érő gólt lőtt.

Húsz perc után 0–4 – megint kikapott a Volán

A székesfehérváriak a második harmadban szinte végig emberelőnyben játszottak – hiába.

11 gólos meccsen nyertünk Ukrajna ellen

Sarauer megszerezte első gólját magyar válogatottként, Kóger triplázott, Orbán súlyos arcsérülést szenvedett.

Világbajnokok a kanadai juniorok

Négy kanadai az All Star-csapatban • A bronzérmes szlovákok kapusa, Denis Godla lett a torna MVP-je.