A céljainkhoz képest csalódás az idény – Szélig Viktor

„Öt éve, aki nemzetközi szinten akart játszani, idejött, mert nem volt más opció, ma azonban van.”

EBEL: nyert a Fehérvár, de nem jutott be a playoffba

Nem jött össze a hárompontos győzelem, de ha össze is jön, kevés lett volna.

Tipsport Liga: szétlövés után nyert a DVTK; otthon kapott ki a MAC

A DVTK Jegesmedvék a szlovák HC Dukla Michalovcét győzte le.

Tipsport Liga: könnyű MAC-siker; fordulatos DVTK-győzelem

A miskolciak 58:18-nál vezettek először Érsekújváron • A MAC lepofozta otthonában a Detvát.

EBEL: a Villach szétlövésben győzött Fehérváron

A magyar csapat hiába vezetett 3–1-re is a harmadik harmadban, végül egy ponttal kellett beérje.

EBEL: gólfesztivál a Raktár utcában a sereghajtó ellen

A Dornbirnnak ütött kilenc gólra mindössze egy válasz érkezett a vendégektől Székesfehérváron.

Hogyan szerepel a divízió 1/A vb-n a magyar jégkorong-válogatott?

Eredmények
ERSTE LIGA, 2019–2020, A RÁJÁTSZÁS ADATBANKJA

A közös magyar-erdélyi jégkorong bajnokság rájátszásának menetrendje, eredményei.

A Fradi-öltöző hetven százaléka újpesti továbbjutást várt

„Jöjjön, aminek jönnie kell!” – a zöld-fehérek készen állnak a lilák elleni elődöntős párharcra.

11 gólos meccset nyert meg az FTC

A Csíkszereda hosszabbítás után 3–2-re legyőzte a Debrecent.

Az UTE harmadszor is kiütötte a Dunaújvárost

A lila-fehérek ezúttal 5–0-ra verték meg a DAB-ot, és egy győzelemre vannak az elődöntőtől.

Ráadásban bukott a Fradi, lehengerlő brassói hajrá

A jégfelújítással tarkított debreceni meccsen hat másodperccel a vége előtt született az egyetlen gól.

Az UTE másodszor is legyőzte a Dunaújvárost

A Csíkszereda 3–0-s idegenbeli győzelemmel kezdte a DEAC elleni párharcot a legjobb nyolc között.

Gólgálát rendezett az FTC és az Újpest

A középszakaszt záró két meccsen 24 gól esett: Újpest–Hokiklub 9–6, FTC–DEAC 7–2.

Hengerelt az FTC, kiütötte a Dunaújvárost

A zöld-fehérek 11 gólt ütöttek a Dunaújvárosi Acélbikáknak.

Erste Liga: először kapott ki az FTC a középszakaszban

A Dunaújváros vette el a listavezető veretlenségét. Az alsóházban: Újpest–Vasas 5–1.

Rajna: Biztosan elég magas pulzusszámmal védtem

„Blokkoltunk, eltakarítottuk a kipattanókat, kihasználtuk a helyzeteinket… Tökéletes meccset játszottunk!”

„Mindenkiben él még az az ominózus 15 másodperc...”

Erdély Csanádnak a második harmadszünetben eszébe is jutottak a budapesti vb-n történtek.

Megvertük a briteket is, tornagyőztesként jöhet a 4. forduló az olimpiai selejtezőben!

Remek iram, nagy csata és a legfontosabb: 4–1-es magyar siker a házigazda ellen! Rajna Miklós 97.92 százalékkal védett.

Papp Kristóf sütivásárlása és a meccskorong

Sofron: Magyarok ellen játszottunk, akiknek nem adatott meg, hogy magukra öltsék a magyar címeres mezt.