Vb 2014: Peru otthon kapott ki Kolumbiától

2012.06.04. 06:40
Hazai pályán szenvedett vereséget Peru a 2014-es labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai zónájának ötödik fordulójában Kolumbiától. A vendégek győztes találatát James Rodríguez szerezte az 52. percben.

Mindkét csapat a negyedik mérkőzését játszotta, Kolumbia másodszor nyert, Peru harmadszor kapott ki.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

Περού - Κολομβία 0-1
A 2014-ES LABDARÚGÓ-VILÁGBAJNOKSÁG SELEJTEZŐI
DÉL-AMERIKAI ZÓNA, 5. FORDULÓ
PERU–KOLUMBIA 0–1 (0–0)
Lima. V: Pitana (argentin)
PERU: Penny – Galliquio, Álvarez, Revoredo (Ruidíaz, 69.), Ramos – Cruzado, Ramírez, Lobatón (Chiroque, 58.), Yotún – Guerrero, Carrillo (Farfán, 85.). Szövetségi kapitány: Sergio Markarián
KOLUMBIA: Ospina – Yepes, Perea, Mosquera, Armero – Sánchez, Guarín (Mejía, 87.), Cuadrado (Ramírez, 72.), Rodríguez (Martínez, 91.) – Falcao, Pabón. Szövetségi kapitány: José Pekerman
9. Bolívia 5 1 4 4–10 1
Az 1–4. helyezett kijut a vb-re, az 5. helyezett interkontinentális pótselejtezőt játszik Ázsia képviselőjével.