Vb 2010: Véget ért az időszakom, mindenemet odaadtam - Maradona

2010.07.05. 16:46
Diego Maradona, az argentin válogatott szövetségi kapitánya az argentin Crónica televíziónak úgy nyilatkozott, véget ért az időszaka.

„Már kész, véget ért az időszakom, mindenemet odaadtam, amim volt. Most a családommal szeretnék lenni" – mondta Maradona.

A korábbi nagyszerű futballista azonban nem mondott le a szövetségi kapitányi posztról, és az Argentin Labdarúgó-szövetség vezetői sem nyilatkoztak egyelőre a jövőjéről.

Legfrissebb hírek

Pelétől Mbappéig: emlékezetes vb-pillanatok június 21-ről

Foci vb 2026
13 órája

Vb-történelem: Maradona szenved, gólt lő, őrjöng, majd...

Minden más foci
13 órája

Jorge Messi halálhírét keltette az argentin riporternő, majd felmondott

Foci vb 2026
15 órája

Paraguayi kérdés: legális-e a mesterséges intelligenciát használni mérkőzés közben?

Foci vb 2026
2026.06.19. 09:42

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Nemzetközi sajtóvisszhang: „Álljatok készen: a 10-es újra itt van!”

Foci vb 2026
2026.06.17. 11:37

Messi előtt tiszteleg a sportvilág

Foci vb 2026
2026.06.17. 11:04

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre

Foci vb 2026
2026.06.17. 09:48
Ezek is érdekelhetik