Euro 2016: az Eb-n búcsúzna a válogatottól az FTC csatára

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.11.06. 17:19
Stanislav Sesták, a Ferencváros támadója biztos benne, hogy a Ferencvárosban nyújtott teljesítménye elég lehet ahhoz, hogy bekerüljön a jövő nyári franciaországi Európa-bajnokságon szereplő szlovák válogatott keretébe. A 32 éves játékos elárulta, az Eb után búcsúzik a válogatottól.

„Nem titkolom, azért is jöttem a Ferencvárosba, hogy rendszeresen játsszak, és nagyobb esélyem legyen bekerülni az Európa-bajnoki keretbe. Sok honfitársam játszik topligákban, de a magyar bajnoknál nyújtott jó teljesítmény is elég lehet. A kapitány dönt, messze még az Eb. Az biztos, hogy ez az utolsó lehetőségem, ki akarom használni, 2016 nyara után ugyanis csak szurkolója leszek a szlovák válogatottnak – mondta Sesták, aki szerint a mostani szlovák válogatott erősebb, mint amelyik a 2010-es világbajnokságon szerepelt. – A 2010-es világbajnokság selejtezőjében nagy szerencsénk is volt, most viszont megálltuk a helyünket az erős csapatok ellen. Ez a csapat sokra képes.”

Legfrissebb hírek

Ferencváros: új szerződést kötött az elefántcsontpari középpályás – hivatalos

Labdarúgó NB I
9 perce

NB I: Paks–Fradi, Vasas–ETO és Kisvárda–Honvéd az 1. fordulóban – sorsolt az MLSZ

Labdarúgó NB I
5 órája

Azeri ellenfelek várnak a Fradira az ausztriai edzőtáborban

Labdarúgó NB I
7 órája

A francia másodosztályból igazolt védőt a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 19:27

A Fradi fölényes győzelmet aratott Borbély Balázs első meccsén

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 15:16

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből

Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Ebből új stílusú Ferencváros lesz – Borbola Bence jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 23:51

Borbély Balázs: Mindenki megkapja az esélyt a bizonyításra!

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 18:46
Ezek is érdekelhetik