Válogatott: Ha a magyarok így folytatják, kijutnak az Eb-re - Mazza

2010.10.08. 21:15
Címkék
Giampaolo Mazza, a San Marino-i labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a Magyarország–San Marino (8–0) Európa-bajnoki selejtező mérkőzést követő sajtótájékoztatón elmondta, ha a magyar csapat így folytatja, kijuthat az Európa-bajnokságra.

„Jó meccs volt, három gólt különösen szeretnék kiemelni – kezdte a sajtótájékoztatót Mazza. – Reális eredmény született, Magyarország ennyivel jobb nálunk. Megköszönöm a játékosoknak, akik nem profik, hogy mindent megtettek a mai mérkőzésen, ami tőlük telt. Úgy gondolom, ha Magyarország így játszik tovább, az Európa-bajnokságra is kijuthat. A svéd és a magyar együttes között dőlhet el a továbbjutás, igaz, Zlatan Ibrahimovic visszatérésével jócskán megerősödtek az északiak.

A San Marinó-i szövetségi kapitány úgy véli, hogy a csoportgyőztes a világbajnoki ezüstérmes Hollandia lesz, mögöttük harcolhat majd a svéd és a magyar csapat.

Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: a Veszprém a PSG-vel játszik a kézilabda BL-ben a negyeddöntőbe jutásért

Minden más foci
1 órája

50 éves a korábbi, 108-szoros válogatott kapus, Király Gábor; A védelem masszív, a gól most hiányzott

E-újság
1 órája

Olaszország sorozatban harmadszor nem lesz ott a vb-n!

Foci vb 2026
1 órája

Először is: ne árts – Malonyai Péter publicisztikája

Spanyol labdarúgás
1 órája

Fő a bizalom – Deák Zsigmond jegyzete

Magyar válogatott
1 órája

A Nemzeti Sport csapata bronzérmet szerzett a Hoffer-kupán

Minden más foci
1 órája

Férfi kézi El: a Melsungen és az Elverum is kikapott

Kézilabda
2 órája

NS-értékelés: Dárdai Márton volt a görögök elleni iksz legjobbja

Magyar válogatott
2 órája
Ezek is érdekelhetik