Felkészülés: Kolumbia kétgólos hátrányból verte a franciákat

2018.03.23. 23:02
Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen Kolumbia 3–2-re legyőzte Franciaországot Párizsban.

Juan Quintero a mindent eldöntő gól után (Fotó: AFP)

A franciák 26 perc alatt két gólt is szereztek. Olivier Giroud kihasználta David Ospina kapus hibáját a 11. percben, majd Thomas Lemar fejezett be egy gyönyörű kontratámadást.

A kolumbiaiak azonban szépen visszajöttek a meccsbe. Luis Muriel beadását csúnyán elnézte a francia védelem a 28. percben, majd Radamel Falcao használta ki a hazai védelem újabb megingását a második félidőben (2–2).

És még nem volt vége…

A 85. percben Juan Quintero, aki két perccel korábban jött be James Rodríguez helyére, büntetőből belőtte a dél-amerikaiak harmadik gólját is. Erre már nem jött válasz…