Videó: látni kell Morata reakcióját Ramos gesztusára

2019.06.11. 11:42
Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezősorozat negyedik fordulójában Spanyolország hazai pályán 3–0-ra legyőzte Svédországot, így továbbra is hibátlan mérleggel vezeti az F-csoportot. A házigazda két tizenegyest is kapott a mérkőzésen, az elsőt Sergio Ramos értékesítette, a másodiknál azonban átadta a lehetőséget Álvaro Moratának, aki igencsak meglepődött ezen.

A meccs 64. percében egy kezezésért megítélt büntetőt Sergio Ramos váltott gólra, majd 20 perccel később, Álvaro Morata buktatása miatt ismét tizenegyest kapott Spanyolország. A csapatkapitány újra elkérte a labdát, ám ezúttal nem ő végezte el a büntetőt, hanem átadta a lehetőséget a sértettnek, aki igencsak meglepődött a gesztuson.

GIF on Twitter

„Nem kértem el tőle a labdát, mivel Sergio mindig minden lehetőséget megragad a gólszerzésre. Ezért meg is lepett a döntése. Ez egy csodálatos gesztus volt tőle, köszönöm neki” – mondta a mérkőzés után Álvaro Morata.

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
F-CSOPORT, 4. FORDULÓ
Spanyolország–Svédország 3–0 (S. Ramos 64. – 11-esből, Morata 85. – 11-esből, Oyarzabal 87.)
Feröer–Norvégia 0–2 (B. Johnsen 49., 84.)
Málta–Románia 0–4 (Puscas 7., 29., Chipciu 34., Man 91.)