nemzetisport.hu 2019.09.06 22:38 Frissítve: 2019.09.06 23:07

Eb 2020: Hollandia nagyszerű második félidővel oktatta Németországot

A holland labdarúgó-válogatott szenzációs második félidőt produkálva 4–2-re legyőzte Németországot Hamburgban Európa-bajnoki selejtezőn. A szünetben még a németek vezettek 1–0-ra, és ugyan a hazaiak még egy jogtalan büntetővel egyenlítettek 1–2-nél, ám Hollandia így is kiharcolta a győzelmet.

EB-SELEJTEZŐK
C-CSOPORT
Németország–Hollandia 2–4 (Gnabry 9., Kroos 73. – 11-esből, ill. F. de Jong 59., Tah 66. – öngól, Malen 79., Wijnaldum 91.)
KORÁBBAN JÁTSZOTTÁK
Észtország–Fehéroroszország 1–2 (Sorga 54., ill. Naumov 48., Szkavis 92.)

ÖSSZEFOGLALÓNKAT ITT OLVASHATJA A MÉRKŐZÉSRŐL!

Foci Eb 2020 K. Zs.

Nem állunk továbbjutást érő helyen az Eb-selejtezőben, de a vigaszág most megnyílna előttünk.

2019.09.10 20:26:41

Foci Eb 2020 BACSKAI JÁNOS

...de akkor is nyertek az ötig jutó háromoroszlánosok, akik immár 43 selejtező óta veretlenek!

2019.09.09 17:49:35

Foci Eb 2020 MAROSI GERGELY

Modric korán megszerezte a vezetést a vb-ezüstérmesnek, ám a házigazda megbüntette a könnyelműsködést.

2019.09.08 20:33:02

Foci Eb 2020 KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

Hradecky bravúrt bravúrra halmozott, Pukki megtörte a gólcsendet, de az olaszok így is hibátlanok maradtak a J-csoportban.