F1: őrizetbe vették a pályán sétálgató férfit
A rendőrség őrizetbe vette azt a férfit, aki miatt a pályára kellett küldeni a biztonsági autót a vasárnapi Forma-1-es Szingapúri Nagydíjon.
A szurkoló a 37. körben bukkant fel a villanyfényes pálya szélén, egy darabig sétálgatott a kerítés belső oldalán, majd kimászott.
A Nemzetközi Automobil Szövetség közlése szerint a 27 éves férfi brit állampolgár és ittas állapotban tette, amit tett.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik







