Formula-1: nem szólnak egymáshoz a Toro Rosso versenyzői

2011.04.05. 15:26
Címkék
Fokozódik a feszültség a Toro Rosso pilótái között. Sébastien Buemi és Jaime Alguersuari úgy utazott el hétfőn Frankfurtból Kuala Lumpurba, a Malajziai Nagydíj helyszínére, hogy a 12 órás repülőút során egy szót sem szóltak egymáshoz – pedig egymás mögött ültek.

A két versenyző között már az idény előtt borítékolni lehetett a feszültséget, az ausztrál Daniel Ricciardo ugyanis tesztpilótaként csak arra vár, hogy az egyiküket kitegyék a csapatból, és beülhessen a helyére – ugyanúgy, mint Sebastian Vettel Scott Speed helyére 2007-ben. Az idénynyitón Alguersuari az első körben kilökte Michael Schumachert, de nekiment Bueminek és Nick Heidfeldnek is, aki ingerülten beszélt a leintés után csapattársáról.

Alguersuari utána azt mondta, hogy bár Schumit tényleg ő lökte ki, Heidfeldnek Buemi hibájából ment neki.

„Tényleg elbeszélgettünk a hibái után, de nem győztük meg egymást, más a véleményünk az esetről – mondta Buemi a sválci Blicknek. – Remélem, magába száll, és azt teszi, amit tennie kell: tisztel engem. Több mondanivalóm nincs."

Legfrissebb hírek

Nincs megállás a lejtőn: brutális sérülésekkel tarkított meccsen kapott ki a Chelsea

Angol labdarúgás
30 perce

Eldőlt: indul a Touron a franciák nagy reménysége

Kerékpár
42 perce

Fordulatos döntő a sznúker-vb-n, Vu Ji-cö előnye már csak egy frém

Egyéb egyéni
1 órája

A magyar csapat 48 fős lesz a szegedi kajak-kenu világkupa-viadalon

Kajak-kenu
1 órája

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
1 órája

Vasiljevic Andrej az új évtizedes korrekorder – válogatott elődök nyomában

Labdarúgó NB I
1 órája

Teljesítette küldetését, véglegesíthetik Carricket az MU-nál – sajtóhír

Angol labdarúgás
1 órája

Labdarúgás: háromnapos edzőtábort tart az U20-as válogatott

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik