Elégedetten nyilatkozott Lewis Hamilton a 2010-es McLaren teljesítményéről a keddi, valenciai teszt után.
„Nagyon vártam már, hogy beülhessek az új autóba, hiszen végig figyelemmel kísértem a fejlesztést. Jó érzés volt, az előző éves hibákat nem tapasztaltam, de még sokat javulhatunk. Így is óriási a fejlődés a 2009-es évkezdethez képest, amikor 2-3 másodperces hátrányban voltunk a teszteken" – nyilatkozta a 2008-as világbajnok.
Legfrissebb hírek

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47
Ezek is érdekelhetik





