F1: Max Verstappen a napokban Budapestre utazott

Max Verstappent Budapesten látták (Fotó: Tumbász Hédi)
A Nemzeti Sport információi szerint a napokban Budapestre utazott Max Verstappen, akit kedd este egy belvárosi szórakozóhelyen láttak egy nagyobb asztaltársaság tagjaként.
Az eset nem egyedi, hiszen néhány rajongó már tavaly is kiszúrta a fővárosunkban civilben időző sztárt, aki aztán el is ismerte, hogy bizonytalan időközönként ismerőseivel kibéreli a Hungaroringet, így legális keretek között hajthatja meg különleges sportautóit.
Bár az adatok bizalmas jellege miatt a pálya nem adhat ki információt arról, mikor kinek adja bérbe a létesítményt, úgy tudjuk, Verstappenék ezúttal is azért érkeztek hazánkba, hogy a mogyoródi aszfaltcsíkot koptassák.
A Red Bull pilótája mindig is szuperlatívuszokban beszélt Budapestről, így a „kellemeset a kellemessel” összekötve napközben a különleges sportautókkal száguld, este pedig a belvárosi vendéglátóegységek hangulatát élvezi.
Legfrissebb hírek

Helmut Marko: Jelenleg nem segítheti a Red Bullt a Max-faktor
F1
2026.04.12. 11:15

Az egész idény rámehet a silverstone-i csapat problémáira
F1
2026.04.10. 10:19

Verstappen versenymérnöke a McLarenhez szerződik – hivatalos
F1
2026.04.09. 17:53

Verstappen versenymérnöke riválisnál folytathatja – sajtóhír
F1
2026.04.09. 11:45
Ezek is érdekelhetik




