
Melbourne jövőre 25. alkalommal fogadja majd a Formula–1 mezőnyét, és ahogy az már megszokottá vált, ismét az idény első viadalát tartják az Albert Parkban – csupán 2006-ban és 2010-ben csúszott hátrébb az adott évi versenynaptárban az Ausztrál Nagydíj.
A teljes jövő évi programot később hozza nyilvánosságra a Liberty Media, egyelőre pusztán annyi a bizonyos, hogy 21 futamot rendeznek majd és 1985 után visszatér a Holland GP, valamint új helyszínként bemutatkozik a Vietnámi Nagydíj az ázsiai ország fővárosában épülő utcai pályán.
A két új érkező minden bizonnyal a naptárból kieső Spanyol, valamint a Német Nagydíj helyett lesz, ugyanakkor jelenleg még a brit és a mexikói versenynek sincs érvényes szerződése a jövő esztendőre.

Kimi Antonelli: a semmiből az F1 csúcsára!

Népsport: Lángok közt született legenda

MTVA: a nézettségi listák élén zárt a Magyar Nagydíj

Norris már nem tagja egy világbajnoki klubnak



