F1: fegyveresek támadtak a Mercedes csapatbuszára Brazíliában
Fegyveresek támadták meg tegnap este a Mercedes-csapat egyik minibuszát Brazíliában. A gárda hivatalos közleménye szerint bár több értéküket is eltulajdonították, azonban személyi sérülés szerencsére nem történt.
Az eset mindazonáltal nem példátlan, annak ellenére sem, hogy a figyelem és biztonsági óvintézkedések fokozottak a Brazil GP ideje alatt. Lewis Hamilton, aki nem tartózkodott a gépjárműben, dühét és csalódottságát fejezte ki közösségi felületén:
"Minden évben történik ehhez hasonló. Az F1-nek és a csapatoknak még többet kell tennie. Nincs kifogás."
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik






