F1: Alonso már tesztelne, de néhány napot még pihennie kell
Fernando Alonso, a Formula–1-es McLaren-istálló pilótája rövid videoüzenetet osztott meg rajongóival, amelyben elmondja, nincs semmi baja, ám orvosai tanácsára néhány napig még nem tér vissza a versenypályára.
„Ahogy látják, teljesen jól vagyok. Szeretnék ott lenni a teszten Barcelonában, de az orvosok azt tanácsolták, várjak egy kicsit, néhány napot. Ezen a héten még pihenek, és a jövő héten értesítelek benneteket arról, hogyan halad a felépülésem. Hamarosan találkozunk a pályán, köszönöm a támogatásotokat” – mondta Alonso saját YouTube-csatornáján.Alonso saját YouTube-csatornáján.
Kövesse nyomon a barcelonai tesztet percről percre!
ALONSO VIDEOÜZENETE
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik







