F1: a Ferrari biztos benne, hogy Vettel hamarosan aláír

Vágólapra másolva!
2020.02.27. 12:46
null
Sebastian Vettelt egyelőre nem foglalkoztatja a jövője (Fotó: AFP)
A Ferrari korábban már jelezte, hogy Lewis Hamilton (és a többi szóba hozott pilóta) helyett Sebastian Vettel az első számú opció a 2021-es idényre is, most pedig Mattia Binotto csapatfőnök a barcelonai teszt során arról beszélt, közel lehet a megállapodás a német versenyzővel.

 

„Ahogyan azt már korábban említettem, Seb az első számú opciónk – idézi Mattia Binottót a Yahoo. – Mindig hangsúlyoztam, hogy szenzációs pilótapárosunk van, talán a legjobb az F1-ben, ami miatt nagyon boldog és büszke vagyok.”

„Elkezdtük a korai tárgyalásokat Sebbel, tisztában vagyunk vele, hogy a szerződése a végéhez közeledik, de nagyon hamar lezárul majd az egyeztetés, és meglátjuk, mi a legjobb a feleknek. Úgy vélem, hogy a közös projekt a lényeg, valamint a hosszú távú elképzelésünk, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy hamarosan megszületik az egyezség” – tette hozzá a csapatfőnök.

A négyszeres világbajnok német pilóta egyelőre egyáltalán nem izgul a szerződése miatt.

„Nyilvánvalóan most eléggé elfoglaltak vagyunk más jellegű ügyek miatt, úgyhogy jelenleg azt mondanám, hogy egyáltalán nem gondolok a jövőmmel kapcsolatos dolgokra. Az idő majd eldönti, de nem hiszem, hogy most rögtön változna ez az állapot. Úgy vélem, tudom, mit szeretnénk elérni, hova szeretnénk jutni és hol állunk jelenleg” – mondta ezt már Vettel.

Legfrissebb hírek

F1: továbbra is a Ferrari a legértékesebb csapat

F1
23 órája

„Beszéljenek kevesebbet, koncentráljanak a versenyzésre!” – ezt megkapták a Ferrari pilótái…

F1
2025.11.11. 11:30

Eső, sprint... káosz? Hogyan alakítja át a bajnoki küzdelmet a Sao Pauló-i Nagydíj?

F1
2025.11.06. 17:06

Wéber Gábor: Felipe Massa pere nem a világbajnoki címről, hanem 80 millió dollárról szól

F1
2025.11.02. 10:28

Leclerc imádkozott, majd örült a dobogónak, Hamilton viszont értetlenkedett a büntetése miatt Mexikóban

F1
2025.10.27. 19:45

Verstappen folytatja a remek sorozatát, vagy a McLaren visszavág Mexikóban?

F1
2025.10.23. 15:23

Norris már meg sem lepődik azon, hogy alulmaradt a Red Bull-lal szemben

F1
2025.10.18. 11:58

Leclerc reagált a távozásáról szóló pletykákra, bosszantónak tartja a helyzetet

F1
2025.10.17. 12:10
Ezek is érdekelhetik