Vizsgálták Hamiltont az időmérő után – megszületett a döntés

A rajtelsőséget megszerző brit mellett további három versenyzőt idéztek be a sportfelügyelők Szocsiban.

A Red Bull megtartaná az Albon, Verstappen, Newey triót

Albonnál az Alpha Taurit, Neweynál a Racing Pointot hozták fel lehetséges új állomásként.

Hét új koronavírus-fertőzöttet találtak Szocsiban

A újabb esetekkel a vírusfertőzöttek száma tizenötre nőtt a Formula–1-ben.

Bottas ralizott, Sainz bocsánatot kért a csapatától

Még van némi munkánk ahhoz, hogy biztosan meglegyen a harmadik rajthely – Verstappen.

Stefano Domenicali lett a sorozat új vezérigazgatója

Chase Carey távozik a Formula–1 éléről, a helyét az F1-nek 2014-ben búcsút intő olasz szakember veszi át.

Rekordbeállításra hangolva – ki állítja meg Hamiltont Szocsiban?

A brit Michael Schumachert érheti utol, míg Räikkönen a legrutinosabbá válhat.

Abiteboul: Most már érthető, miért frusztrált Ricciardo távozása

„Mindenki érezhette a frusztrációt, az én frusztrációmat, amikor bejelentették ezt az egészet.”

A tervezett szaúdi pálya nem lesz kész, de így is megrendezik a Nagydíjat

Az eredeti tervekkel ellentétben Dzsidda városában, utcai pályán tarthatják a 2021-es futamot.

„A Mercedest övező bizonytalanság miatt nem írt még alá Hamilton”

Wolff: Még idén döntetnünk kell, hiszen nem vághatunk neki egy új évnek úgy, hogy nem tudjuk, milyen pilótapárossal indulunk.

Kubica nem zárja ki az újabb visszatérés lehetőségét

„Határozottan nem szeretnék csak azért visszajönni, hogy mindig a mezőny végén autózzak.”

Fittipaldi bírósági perek tömkelegének néz elébe

Nem kevesebb, mint 145 pert indítottak hitelezői a kétszeres világbajnok ellen.

Szafnauer: Vettel új szintre fogja emelni a csapatot

„Magával hozza egy világbajnok munkamorálját, és ez az, amit mindannyian meg akarunk tanulni tőle.”

Alig jutott be a Q3-ba, de végül megszerezte a pole-t Hamilton Szocsiban

Az időmérő 2. szakaszát Vettel balesete miatt kellett félbeszakítani, ami megnehezítette Hamilton továbbjutását.

A Mercedes a 3. edzést is behúzta Szocsiban – ezúttal Hamilton az élen

A hatszoros világbajnok közel 8 tizedmásodpercet adott Bottasnak • Sainz végzett a 3. helyen.

Bottas maradt az élen Hamilton és Ricciardo előtt a második edzésen

A finn 267 ezreddel előzte meg a britet • A két McLaren Verstappen előtt • Mindkét Ferrari a top 10-ben Szocsiban.

Bottas az élen, Hamilton a mezőny végén kezdett Szocsiban

A finnt Ricciardo és Verstappen követte • A címvédő nem futott gyors kört a lágyon • Latifi összetörte a Williamst.

Hatalmas balesetek és két félbeszakítás után Hamilton nyert Mugellóban

Bottas lett a 2., Albon első dobogós helyezését szerezte meg • Összesen 8-an estek ki a Toszkán GP-n.

Hamiltoné a pole a mugellói időmérőn; Leclerc az ötödik a Ferrarival

A brit 59 ezreddel bizonyult gyorsabbnak Bottasnál • A Red Bullé a második sor • Vettel a Q2-ben búcsúzott.

Háromból három: Bottas megállíthatatlan, de Verstappen nagyon közel

A holland 17 ezreddel maradt el a finn idejétől • Hamilton 83 ezredes hátránnyal a 3. • Leclerc a 7. az utolsó mugellói edzésen.

F1, 2020, ADATBANK

Bemutatók, tesztidőpontok, versenynaptár, büntetőpontok, a világbajnokok listája.

Csak a halált nem győzte le – ötven éve hunyt el Jochen Rindt Monzában

Tudta, hogy a Lotusban ülve az életével játszik, de másképp nem lehetett világbajnok.

Elhunyt Sir Stirling Moss, a legnagyobb, aki soha nem lett F1-bajnok

A négyszeres vb-második egykori autóversenyző hosszan tartó betegség után, 90 évesen hunyt el.

Ma lenne 60 éves – Ayrton Sennára emlékezünk

Az autóban félelmet nem ismerő versenyző, azon kívül érzékeny, de határozott karakter volt.

A triumvirátus, amely kirobbantotta a vörös forradalmat

A tökéletes sikergépezetté váló Ferrari dominanciája példa nélküli volt a sportágban.

Ecclestone kezébe vette az irányítást, és az F1 elindult a profizmus útján

Elég annyi: ez volt az az évtized, amelyben Lauda, Prost, Mansell, Piquet, Senna versengett a bajnoki címekért…

Brit hatalomátvétel után technikai forradalom – tragikus balesetekkel

A zseniális Colin Chapman diktálta a tempót, s olyan sztárok ültek a kormány mögött, mint Clark, Brabham, Graham Hill.

Miért Formula–1 és nem Forma–1? – a választ az ötvenes évek adják meg

Szisz Ferenctől Lewis Hamiltonig – miként fordulhatott elő, hogy egy pilóta a dobogó második és harmadik fokára is felkerült?