Marko: A visszavonulás illene Vettel stílusához

„Beszéltem Sebbel, és természetesen megvitattuk a különböző opciókat, és a Red Bull-os lehetőségeket is, azonban...”

A pénzügyi gondokkal küszködő francia autógyártó a napokban ötmilliárd eurós állami kölcsönt volt kénytelen felvenni.

A Williams mérnöke szerint lesz Magyar Nagydíj, de...

Jánvári Zsolt június 8-án áll újra munkába a grovei istállónál, amellyel július 5-i szezonrajtra készülnek.

Valtteri Bottas a Renault-val tárgyal – sajtóhír

A finn vasárnap a Monacói GP-n bemutatkozik az F1 hivatalos virtuális bajnokságában.

Wolff: Vettel remek pilóta, és minden feltételnek megfelel

„Természetesen jó marketingstratégia lenne egy német versenyzőt ültetni a német autóba, azonban...”

Hamilton szerint mind „berozsdásodtak” a kényszerszünet miatt

A hatszoros világbajnok úgy érzi, az elmúlt két hónapban kicsit meghízott, ezért van mit ledolgoznia.

Ha marad a karantén, lehetetlen lesz versenyt rendezni Silverstone-ban

A Liberty Media továbbra is azt szeretné, ha a tervezett 22 helyett legalább 15–18 versenyhétvégét meg lehetne tartani.

Button: Sainz rossz választás, ha a Ferrari békét akar

„Én úgy tudom, hogy még ajánlatot sem tettek Vettelnek. Ha valóban így tették ki, az kész őrültség.”

Briatore szerint Alonso kész a visszatérésre

Sajtóhírek szerint a Renault a távozó Daniel Ricciardo helyére szerződtetheti korábbi világbajnokát.

A szingapúri szervezők kizárták a zárt kapus futamot

„A prioritás esetünkben továbbra is a szurkolóink, önkénteseink, valamint minden szingapúri jóléte és biztonsága.”

Veszélyben a Brit Nagydíj; két magyar verseny lehet – sajtóhír

A Motorsport értesülései szerint a Hungaroringen már július 19-én futamot rendezhetnek.

A Belga GP nincs veszélyben, most a briteknél számolnak két futammal

A Liberty Media 15-18 futammal számol továbbra is a 2020-as idényben.

Augusztus 9-én lehet a Magyar Nagydíj – sajtóhír

A legfrissebb kiszivárgott tervezet szerint július 5-től december 13-ig tartana a 19 futamból álló idény.

Tesztek, izoláció és vizsgálatok várnak a csapatokra Spielbergben

Rengeteg megkötésnek kell megfelelniük a részt vevőknek az idény első futamain.

Két hétközi futammal rajtolhat az idény – sajtóhír

A brit kormány tervezett intézkedéseit hétközi versenyekkel próbálná meg kikerülni az FIA.

Tárgyal a Hungaroring a zárt kapus Magyar Nagydíjról

A már megvásárolt jegyeket a szurkolók átvihetik 2021-re, vagy visszaválthatják.

F1, 2020, ADATBANK

Bemutatók, tesztidőpontok, versenynaptár, büntetőpontok, a világbajnokok listája.

Gyász: elhunyt Sir Stirling Moss, a legnagyobb, aki soha nem lett F1-bajnok

A négyszeres vb-második egykori autóversenyző hosszan tartó betegség után, 90 évesen hunyt el.

Ma lenne 60 éves – Ayrton Sennára emlékezünk

Az autóban félelmet nem ismerő versenyző, azon kívül érzékeny, de határozott karakter volt.

A triumvirátus, amely kirobbantotta a vörös forradalmat

A tökéletes sikergépezetté váló Ferrari dominanciája példa nélküli volt a sportágban.

Ecclestone kezébe vette az irányítást, és az F1 elindult a profizmus útján

Elég annyi: ez volt az az évtized, amelyben Lauda, Prost, Mansell, Piquet, Senna versengett a bajnoki címekért…

Brit hatalomátvétel után technikai forradalom – tragikus balesetekkel

A zseniális Colin Chapman diktálta a tempót, s olyan sztárok ültek a kormány mögött, mint Clark, Brabham, Graham Hill.

Miért Formula–1 és nem Forma–1? – a választ az ötvenes évek adják meg

Szisz Ferenctől Lewis Hamiltonig – miként fordulhatott elő, hogy egy pilóta a dobogó második és harmadik fokára is felkerült?

De hát ki volt akkoriban Prost? Csaknem elszámította magát

Niki Lauda minden idők legkisebb különbségével, fél pont előnnyel lett harmadszor világbajnok.