Paks: Tudásunk legjavát kell nyújtanunk a Tromsö ellen - Kis

2011.07.20. 11:36
Címkék
A labdarúgó NB I-ben szereplő Paks vezetőedzője, Kis Károly a klub hivatalos honlapjának a Tromsö elleni idegenbeli Európa-liga-selejtező visszavágójáról beszélt. A szakember elmondta, nagy bravúrra van szükségük a továbbjutás kivívásához. Az első mérkőzésen 1–1-es döntetlen született.

„A kecskeméti siker után újabb jelentős erőpróba vár ránk. A továbbjutáshoz nagy bravúrra van szükség. A hazai mérkőzés tapasztalatai alapján gyakoroltunk az edzéseken, illetve sikerült feltérképezni az ellenfelet. A Tromsőnek jól sikerült a főpróbája, a klasszikus skandináv futballon túl kombinatívan játszik. Amint az első meccs előtt is mondtam, ahhoz, hogy a bravúr meglegyen, mindenkinek tudása legjavát kell adni, illetve fegyelmezetten, szervezetten kell játszani" – nyilatkozta Kis Károly.

A Paks csütörtökön 19 órától lép pályára a Tromsö vendégeként, a mérkőzésről élő tudósítást olvashatnak a Nemzeti Sport Online-on.

Legfrissebb hírek

NB II: FC Ajka–Kecskeméti TE

Labdarúgó NB II
8 perce

Tour de France: dráma, könnyek és fordulat a királyetapon

Kerékpár
21 perce

A versenyképesség megőrzése a legfőbb cél az élvonal aranyérmesénél

Labdarúgó NB I
25 perce

Bánáti Kevin tudja, a bajnokcsapattól mindenki győzelmet vár

Európa-konferencialiga
27 perce

Bondár Anna ismét bejutott a hamburgi döntőbe

Tenisz
43 perce

Kiderült, hogy kik képviselik a magyar színeket a Hungarian Darts Trophyn

Egyéb egyéni
53 perce

Sike József aranyérmes az 50 méteres 40 vegyes számban a mozgócéllövő vb-n

Egyéb egyéni
57 perce

NB II: FC Nagykanizsa–Diósgyőri VTK

Labdarúgó NB II
59 perce