Európa-liga: zárt kapus meccsek és pontlevonás a Dinamónak

2009.10.30. 10:50
Címkék
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága súlyosan megbüntette a Dinamo Zagreb együttesét.

A horvát csapatnak a következő két hazai meccsét zárt kapuk mögött kell lejátszania, a zágrábiaktól ráadásul három pontot levontak.

Az UEFA azért hozta ezt a határozatot, mert a csapat szurkolói botrányt okoztak az FC Timisoara elleni idegenbeli Európa-liga-mérkőzésen. A Dinamónak november 5-én az Ajax ellen, valamint 17-én a temesváriak ellen kell nélkülöznie szurkolóit.

A klub fellebbezhet a döntés ellen.

Legfrissebb hírek

Elefántcsontpart a 2. helyért lép pályára, Ecuador a 3. helyben bízhat – beharangozó, E-csoport

Foci vb 2026
21 perce

A Real Madrid vezeti a klubok góllövőlistáját

Foci vb 2026
22 perce

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség

Tenisz
30 perce

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában

Labdarúgó NB I
31 perce

Neymar a visszatéréséről beszélt

Foci vb 2026
38 perce

Ötvenkilenc évesen is folytatja a játékot a japán futball legendája

Minden más foci
38 perce

Szakadék szélén a dél-amerikaiak, a németek a hibátlan csoportkört, az afrikaiak a 2. helyet célozhatják meg

Foci vb 2026
42 perce

Kovács Róbert: Már nincs biztos győzelem

Vízilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik