nemzetisport.hu 2017.06.27 20:53 Frissítve: 2017.06.28 07:36

Európa-liga: kérdéses a Vasas alapemberének játéka

A Vasas labdarúgócsapata hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a Beitar Jeruzsálem elleni Európa-liga-selejtező első felvonásán Gaál Bálint biztosan nem léphet pályára, míg Vaskó Tamás játéka kérdéses.

A műtét után lábadozó Berecz Zsombor és a hasfalhúzódással bajlódó Gaál Bálint biztosan nem tarthat a csapattal, ahogyan az új szerzemény, Vít Benes sem – olvasható a Vasas honlapján. A cseh légiósnak az okmányaival adódtak problémák, ezért nem lesz ott az El-selejtezőn.

Mellettük valószínűleg Vaskó Tamás sem játszhat, mivel a Sturm Graz elleni felkészülési meccsen megsérült térdének még pihenésre van szüksége. Ráadásul a hétfői edzésen ismét ütközött egy játékostársával – igaz, a keddi orvosi vizsgálat sem szalag-, sem pedig porcsérülést nem mutatott ki belső védőnél.

Az angyalföldi együttes szerda reggel hat órakor indul Izraelbe.

A VASAS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 12.
Edzőtábor:
június 18–26., Bük
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 18., Telki: Vasas–Beitar Jeruzsálem (izraeli) 2–1 (Kulcsár T., Remili – 11-esből)
Június 21., Kumberg: Sturm Graz (osztrák)–Vasas 3–4 (Benes, Vida M., Ádám – 11-esből, Murka)
Június 24., Bük: Vasas–Haladás 3–1 (Risztevszki, Saglik, Király B.)
*Június 29., 18.45, Petah Tikva, El-selejtező, 1. kör: Beitar Jeruzsálem (izraeli)–Vasas
Július 1., 15.30, Szombathely, Király-kupa: Vasas–Soproni VSE
Július 1., 17.30 v. 19.00, Szombathely, Király-kupa: Vasas–Haladás/Paks
*Július 6., 20.30, Szusza-stadion, El-selejtező, 1. kör: Vasas–Beitar Jeruzsálem (izraeli)
*-gal a tétmérkőzéseket jelöltük.

2020.02.20 19:30:46

Európa-liga CS. Z.

Megszakadt az Olympiakosz 18 meccs óta tartó veretlenségi sorozata • Lacazette villanása döntött.

2020.02.20 17:44:06

Európa-liga B. J.

Sokkal jobban kezdett az FC Bruges, de Martial döntetlenre mentette a mérkőzést.

2020.02.20 18:29:16

Európa-liga M. G.

Az Eintracht a mesterhármast elérő Kamada vezérletével fölényes győzelmet aratott hazai pályán.

2020.02.20 18:28:32

Európa-liga BOROS MIKLÓS (Kolozsvár, összefoglaló), HATÁR DÁVID (Budapest, percről percre)

Dan Petrescu csapata kis híján megtréfálta az ötszörös Európa-liga-győztes spanyol csapatot.