El: meglepő vereséget szenvedett a Vidi ellenfele

2017.08.10. 08:24
Már nem hibátlan a szerb élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2017–2018-as kiírásában a Partizan Beograd, amely a 4. fordulóban az FK Vozsdovactól kapott ki 3–1-re.

Bár a fekete-fehér együttes már a 7. percben megszerezte a vezetést, a szintén belgrádi vendégek szinte rögtön egyenlítettek, majd a szünet előtt megfordították az állást. A második félidőhajrájában még egy gólt szerzett a Vozsdovac, így a Partizan Beograd elszenvedte első vereségét a bajnokságban.

A Videoton és a szerb csapat augusztus 17-én csap össze egymással az Európa-liga 4. selejtezőkörének első meccsén, a visszavágóra egy héttel később kerül sor.

SZERBIA, SZUPERLIGA
4. FORDULÓ

Partizan Beograd–Vozsdovac 1–3

Az állás: 1. Vojvodina 12 pont, 2. Vozsdovac 10, 3. Crvena zvezda 9 (3 meccs, 8–0), 4. Partizan Beograd 9 (10–5)