El: két Ludogorec-játékos is az első forduló csapatában

T. I.T. I.
2019.09.20. 13:53
null
Keserü a CSZKA ellen ünnepel (Fotó: AFP)
A Ferencvárossal egy csoportban szereplő Ludogorec Razgrad két játékosa is bekerült az Európa-liga 1. fordulójának álomcsapatába, Claudiu Keserü ráadásul a legmagasabb, 3252 ponttal. A legtöbb futballistát a Frankfurtban 3–0-ra győző Arsenal adja, Unai Emery együtteséből hárman is bekerültek.

Az Európa-liga oldalán minden pályára lépett játékost pontoznak, a legjobb magyar ezen pontok alapján a Ferencváros kapusa,Dibusz Dénes (1138) volt, ő összesítésben a 157. helyen végzett. A pozsonyi Slovan magyar légiósa, Holman Dávid a 325., a Dinamo Kijevé, Kádár Tamás a 326. helyen áll a rangsorban.

Keserü mesterhármast szerzett, emellett még négy kaput eltaláló lövése is volt a CSZKA Moszkva elleni, hazai pályán 5–1-re megnyert összecsapáson. A román támadó júliusban, a BL-selejtezőben a Ferencváros elleni párharc két meccse közül csak a razgradi visszavágón lépett pályára, s akkor is csak csereként beállva egy félidőt játszott.


 

Legfrissebb hírek

A Ferencváros a Real Madriddal játszhat, de még nincs megegyezés – NS-infó

Labdarúgó NB I
3 órája

Férfi kézilabda NB I: Lékai marad, Ancsin távozik – teljes az FTC kerete a következő idényre

Kézilabda
Tegnap, 12:19

NS-infó: a Ferencváros Portugáliába adhatja kölcsön magyar válogatott játékosát

Labdarúgó NB I
2026.07.17. 15:25

Kedden lép pályára az ETO FC; a Sport1 adja a Ferencváros csütörtöki meccsét

Európa-konferencialiga
2026.07.17. 10:49

Dicstelen szereplésről írt a szerb sajtó a Ferencváros elleni Európa-liga-búcsú után – lapszemle

Európa-liga
2026.07.17. 07:12

„Pályafutásom legfájóbb meccse volt” – Szűcs Kornél a Ferencváros elleni El-kiesés után

Európa-liga
2026.07.17. 06:37

Dibusz nem elégedett a játékkal, a Twente ellen ez nem fér bele

Európa-liga
2026.07.16. 23:14

Borbély Balázs: A második félidő elején túlzottan lassúak, körülményesek voltunk

Európa-liga
2026.07.16. 23:05