El: banális okból maradt le az örmény gépről a Wolves szélsője
Adama Traoré, a Wolverhampton Wanderers labdarúgója azért nem lépett pályára csütörtökön az örmény Pjunik Jerevan otthonában rendezett Európa-liga-selejtezőn, mert a repülőtéren nem volt nála útlevél.
Az angol csapat vezetőedzője, Nuno Espírito Santo újságíróknak elmondta, hogy a 23 éves spanyol szélső azt gondolta, a személyi igazolványa is elég az utazáshoz, ezért maradt le a járatról.
A szigetországi együttes nem érezte meg légiósa hiányát, nélküle is simán, 4–0-ra győzött az örmény fővárosban. A jövő csütörtöki, hazai visszavágó – melyen minden bizonnyal Traoré is pályára lép majd – így formalitásnak tekinthető.
Legfrissebb hírek

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22
Ezek is érdekelhetik






