El: szerb balhé Kölnben, harminc szurkolót vettek őrizetbe – videó

TŐKE JÁNOSTŐKE JÁNOS
2017.09.28. 20:28
Német és szerb sajtóinformációk szerint a kölni rendőrség eddig mintegy 30 szurkolót vett őrizetbe az 1. FC Köln és a szerb Crvena zvezda Európa-liga-mérkőzése előtt.

A belgrádi együttes drukkereit a német rendőrök a Rudolfplatz és a stadion közötti úton vették őrizetbe, miután a verekedésben mintegy 100 szurkoló vett részt.

A helyi rendőrök gyors reakciójának köszönhetően sikerült megakadályozni, hogy súlyosabb incidensre is sor kerüljön. A meccs előtti napon a kölni rendőrség nyolc Crvena zvezda-szurkolót vett őrizetbe, akik között ott volt Ivan Bogdanov is, aki miatt 2010-ben félbeszakadt az Olaszország–Szerbia mérkőzés, s aki a 2014-ben Belgrádban lejátszott Szerbia–Albánia találkozón is a pályára szaladt, amikor egy Nagy-Albánia zászlót lengető drón a játékosok feje fölé szállt.


Legfrissebb hírek

„A visszavágón ennél is több kell” – Nagy Olivér a Trabzonspor legyőzése után

Európa-liga
9 órája

Íme, Zachariassen fejese, ami sokat érhet a Fradinak a Trabzonspor ellen – videó

Európa-liga
9 órája

„A védőink előtt le a kalappal” – Zachariassen a Trabzonspor legyőzése után

Európa-liga
18 órája

Redzicék hosszabbításos öngóllal nyertek, Negóék kikaptak az El-playoffban

Európa-liga
18 órája

Hiába a kérés, nem halasztják el a Trabzonspor hétvégi bajnokiját

Európa-liga
Tegnap, 11:06

Borbély Balázs: Mohamed Szalah világklasszis – de nem egy játékosra készültünk, hanem az egész csapatra

Európa-liga
2026.08.19. 18:48

Kristoffer Zachariassen: Nyerni akarok Trabzonban

Európa-liga
2026.08.19. 09:57

UEFA: a kontinens negyven legjobb csapata közt az FTC a koefficiensek alapján

Európa-liga
2026.08.18. 13:36