B. L. 2019.09.01 21:23 Frissítve: 2019.09.02 00:53

El: az Espanyol otthon zakózott, a CSZKA és a Ludogorec nyert

Mint beszámoltunk róla, a Ferencvárossal egy Európa-liga-csoportkörben szereplő Espanyol hazai pályán 3–0-s vereséget szenvedett a Granadától, a kvartett többi tagja viszont győzni tudott. A barcelonai gárda csupán a 19. a tabellán, 0–5-ös gólkülönbséggel.

Az orosz élvonalban a CSZKA Moszkva Lucenko szép passza után Leszovoj okos tekerése miatt a 10. percben hátrányba került, de Ahmetov becsúszásával gyorsan jött a válasz, a hajrához érve pedig Obljakov szabadrúgása után Gogoua fejesével a győzelmet is megszerezte az Arszenal Tula otthonában (1–2). Ezzel a sikerrel a fővárosi csapat 16 ponttal áll a 4. helyen, de csupán egy pontra van az éllovastól.

Bulgáriában a Ludogorec az első félidő közepén szerzett vezetést a Botev Vraca vendégeként, s 1–0-s sikerével átvette a vezetést a tabellán.

BULGÁRIA
8. FORDULÓ
Botev Vraca–Ludogorec 0–1
(Manolev 22.)
Az élmezőny állása: 1. Ludogorec 18 pont, 2. Levszki Szófia 17, 3. Lokomotiv Plovdid 14

OROSZORSZÁG
8. FORDULÓ

Arszenal Tula–CSZKA Moszkva 1–2 (Leszovoj 10., ill. Ahmetov 17., 74. Gogoua 74.)
Az élmezőny állása: 1. FK Krasznodar 17 (15–7), 2. Zenit 17 (10–3), 3. Rosztov 17 (14–11), 4. CSZKA Moszkva 16

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
Espanyol–Granada 0–3 (Puertas 13., Fernández 68., Azeez 74.)

2019.09.20 23:30:01

Európa-liga THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Mégis, lehetett volna szebb is talán.

2019.09.19 12:56:42

Európa-liga H. D.

Solskjaer több saját nevelésű játékosnak is lehetőséget adott, az MU egy góllal nyert.

2019.09.19 20:31:47

Európa-liga Borbola Bence (Barcelona, összefoglaló), Szabó Miklós (Barcelona, fotó), Bacskai János (percről percre)

1–1 az Espanyol ellen: magyar csapat először játszott döntetlent Barcelonában európai kupameccsen.

2019.09.19 12:46:50

A németeknek a győzelemre is megvolt az esélyük, ám Unai Emery csapata végül kiütötte őket.