B. L. 2020.08.06 20:57 Frissítve: 2020.08.06 21:21

El: a Sevilla kiejtette a Romát, a Leverkusen otthon is nyert

A Sevilla bejutott az Európa-liga negyeddöntőjébe azzal, hogy a duisburgi egymeccses ütközetben Reguilón és en-Nesziri találatával 2–0-ra legyőzte a Romát. A másik 18.55-ös meccsen a Leverkusen otthon is megverte a Rangerst, így magabiztosan került a nyolc közé.

A Sevilla–Roma meccsről bővebben itt!

A Rangers márciusban otthon két góllal, 3–1-re kikapott a Bayertől, így legalább három gólra volt szüksége Leverkusenben. A skót csapatnak ehhez képest két kísérletből nulla darab, kaput eltaláló lövése volt, így pedig nem nagyon maradt kérdés, a 15-ször próbálkozó németek a második félidő elején Aránguiz felívelése után Moussa Diaby találatával ezt a meccset is megnyerték (1–0).

EURÓPA-LIGA
NYOLCADDÖNTŐ
Sevilla (spanyol)–Roma (olasz) 2–0 (Reguilón 22., en-Nesziri 44.)
Kiállítva: G. Mancini (100., Roma)
Továbbjutott: a Sevilla (a továbbjutás egy mérkőzésen dőlt el)
VISSZAVÁGÓ
Bayer Leverkusen (német)–Rangers FC (skót) 1–0 (M. Diaby 51.)
Továbbjutott: a Leverkusen, 4–1-es összesítéssel

KÉSŐBB
21.00: Wolverhampton Wanderers (angol)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 1–1
21.00: FC Basel (svájci)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Digi Sport2)
Az első mérkőzésen: 3–0

2020.09.24 20:03:09

Európa-liga DUDUCZ TIBOR (Linz)

A LASK 7–0-ra győzte le a 48. perctől kezdve emberhátrányban játszó dunaszerdahelyieket.