El: a Sevilla kiejtette a Romát, a Leverkusen otthon is nyert

B. L.B. L.
2020.08.06. 20:57
A Sevilla bejutott az Európa-liga negyeddöntőjébe azzal, hogy a duisburgi egymeccses ütközetben Reguilón és en-Nesziri találatával 2–0-ra legyőzte a Romát. A másik 18.55-ös meccsen a Leverkusen otthon is megverte a Rangerst, így magabiztosan került a nyolc közé.

A Sevilla–Roma meccsről bővebben itt!A Sevilla–Roma meccsről bővebben itt!

A Rangers márciusban otthon két góllal, 3–1-re kikapott a Bayertől, így legalább három gólra volt szüksége Leverkusenben. A skót csapatnak ehhez képest két kísérletből nulla darab, kaput eltaláló lövése volt, így pedig nem nagyon maradt kérdés, a 15-ször próbálkozó németek a második félidő elején Aránguiz felívelése után Moussa Diaby találatával ezt a meccset is megnyerték (1–0).