El: a Legia-ultrák ledisznózták az UEFA-t - fotó, videó!

Ez a Legia-ultrák véleménye az UEFA-ról
A Bajnokok Ligájától az UEFA döntése után búcsúzó Legia Warszawa ultrái csütörtöki Európa-liga-mérkőzésükön elég egyértelműen jelezték az európai szövetségnek, mit gondolnak az ítéletről.
Mint ismeretes, a Legia a pályán összesítésben 6–1-re lemosta a skót Celticet, ám a lengyelek súlyos adminisztrációs hibája (eltiltott játékost szerepeltettek, a második mérkőzést így 3–0-val megkapták a skótok) a varsói klub kiesését okozta. Az ultrák véleménye: „Mert a futball nem számít, a pénz igen!”
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22
Ezek is érdekelhetik





