A tévében nem lesz látható a Ferencváros-Ulisses meccs

2011.06.28. 16:55
null
A Ferencváros–Ulisses meccsen biztosan nem forog majd a kamera (Fotó: archív)
Címkék
A Nemzeti Sport információi szerint eldőlt, hogy nem lesz televíziós közvetítés a csütörtöki Ferencváros–Ulisses Európa-liga-selejtező mérkőzésről. 

Aki látni akarja a Ferencvárosnak az örmény Ulisses elleni csütörtöki, hazai Európa-liga-selejtezőjét, annak mindenképpen ki kell látogatnia az Albert-stadionba.

A Nemzeti Sport információi szerint ugyanis többnapos tárgyalássorozat után eldőlt, hogy egyik televízió sem közvetíti a találkozót – aminek hátterében az úgynevezett Kentaro-ügy áll.

A Ferencváros labdarúgócsapata még Furulyás János elnöksége idején eladta a svájci Kentaro cégnek a nemzetközi mérkőzések közvetítési jogát, amit később a szóban forgó társaság tovább értékesített.

A klub jelenlegi vezetése azonban nem ismeri el a korábbi vezetés által kötött szerződést, és ez a jogi vita is hozzájárul ahhoz, hogy nem lesz közvetítés csütörtökön.

Kubatov Gábor is megerősítette a hírt, és hozzátette, hogy feljelentést tesznek az ügyben. További részletekről itt olvashatnak.

Az ügyről a Nemzeti Sport holnapi számában olvashat bővebben.

Legfrissebb hírek

Osztrák hokiliga: a Fehérvár a harmadik Graz elleni mérkőzését is elbukta

Jégkorong
14 perce

Schmidt Gábor: A „gyémántcsiszolók” és a „gyémántbányászok” munkáját is segítjük

Egyéb egyéni
17 perce

A végére alakult ki a legnagyobb különbség, előnyt szerzett a Szeged a férfi kézi BL-párharc odavágóján

Kézilabda
32 perce

Idegenben is nyert a Vasas a női röplabda Extraliga döntőjében

Röplabda
38 perce

Férfi kosár NB I: öt egymás utáni vereséget követően nyert a Sopron

Kosárlabda
59 perce

Remekelt a Kozármisleny kapusa, de győzött a Győr a női kézilabda NB I-ben

Kézilabda
1 órája

Sportlövő Eb: tizennyolc fős magyar csapat indul Eszéken

Egyéb egyéni
1 órája

A Fradi 2006-os száműzetése – miért és hogyan zárták ki a klubot az NB I-ből?

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik